Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak úgy kíváncsiságból: mit...

Csak úgy kíváncsiságból: mit jelenthet ez a fura álmom?

Figyelt kérdés

Előre megmondom, hogy nem nagyon hiszek az ezotériában, de erre azért kíváncsi lennék:


Az álmomban egy zöldes színű kocsiban (a régi kocsinkban) ültem a szüleimmel (lehet, hogy a testvérem is, nem emlékszem), egy másik álomból átfolyva hajtottunk át egy építés alatt álló (vagy elhagyott) városon, én a térdemet néztem, a jobb hátsó ülésen, majd amikor felpillantottam, megláttam egy embert az egyik épület második emeletén, amint pisztollyal a kezében épp rám céloz. Én elhajoltam, el is lőtt mellettem, de aztán háromszor eltalált a bal mellkasomon (a szívemen?). Én nem is törődtem a találatokkal - időközben megállt a kocsi - azt gondolta, én nem halok meg ilyen hülyén, és pláne nem most, hirtelen az ember ott termett az anyósülés mellett, aminek épp le volt húzva az ablaka - valahogy a kocsi átváltozhatott angliaivá, mert apám aki vezetett, oda került. Az ember benyújtotta az ablakon neki a kilőtt fegyvert (hátra volt csúszva rajta a závárzat), majd valami olyasmit mondott, hogy : Látja? Ez jár neki ; Ezt érdemli, vagy hogy így járnak ezek, vagy valami ilyesmit. Én meg kinyitottam az ajtót és kikászálódtam a kocsiból, de elkezdtem zsibbadni, megpróbáltam megütni az embert de összeestem, láttam, hogy apám is megpróbál kiszállni, de egy cső volt az ajtó előtt és nem tudta kinyitni. Egyre jobban gyengültem le, de nem igazán fájt, csak zsibbadt az egész testem, próbáltam felállni, láttam magam előtt az embert zöld ruhában (mint valami erdőőr)de akkor meghaltam és hirtelen felébredtem.


Na szerintetek ez mit jelent (ha jelent valamit egyáltalán).


2013. nov. 14. 19:58
 1/4 anonim válasza:
sztem semmit :)
2013. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most hogy így átnézem... szerintem sem.
2013. nov. 21. 18:04
 3/4 anonim válasza:

Nem vagyok egy nagy álomfejtő, de nemrég elolvastam egy könyvet a tudatos álmokkal kapcsolatban. Volt benne egy leírás, ami szerintem illik erre az álomra is.


A lényeg az, hogy az álmaid mind valamilyen tudatalatti konfliktus kivetülései, amelyeket alvás közben újra átélsz és feldolgozol. Vannak olyan álomfigurák, amelyek a felettes énedet testesítik meg, és ezzel együtt a gátlásokat és a bűntudatot (topdogoknak hívják őket egyébként). Onnan lehet felismerni őket, hogy lekezelő hangon beszélnek veled, kioktatnak, és olyasmiket mondanak, hogy rossz vagy, helytelenül cselekszel, rászolgáltál valamilyen büntetésre, stb. Szerintem a zöldruhás fickó az álmodból egy ilyen topdog volt, és azért került elő, mert valamilyen bűntudatod,rossz érzésed van apukáddal kapcsolatban, ami a vele való kommunikációdat is megnehezíti (ezért nem tudott kiszállni a kocsiból, hogy segítsen neked).


Ezek persze csak gondolatok, az is lehet, hogy tévedek. :)

2013. nov. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Apámmal ugyan nincs a legjobb kapcsolatunk, viszont nagyon ritkán veszekszünk, és egész jól megértjük egymást, valószínűleg nem ez lesz (habár... ki tudja :D ).

De köszönöm a választ, én már mindenre gondoltam, csak erre nem...

2013. nov. 30. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!