Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szerelmes voltam, ez...

Álmomban szerelmes voltam, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még szerelmes ,és az álmomban férfi voltam , és egy férfibe voltam az. N/20
2013. nov. 17. 10:46
 1/5 anonim válasza:
Néha álmodhatunk olyanokat amiknek semmi jelentésük nincs egyszerűen csak egy vicces álom! :) de lehet hogy az álmod azt jelenti nagyon vágysz arra hogy végre szerelmes legyél :) de hogy ez miért így jelent meg hogy férfi vagy és férfit szeretsz nem tudom :)
2013. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ma délelőtt ez a második szerelmes álom kérdésed, nagyon unatkozhatsz...:)
2013. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)Tényleg vicces volt , egyébként az utóbbi időben eléggé érdekel az LMBTQ téma , szóval szerintem lehet ehez köze :)
2013. nov. 17. 11:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Láttam a másik kérdést , nem én tettem fel , arról jutott eszembe az én álmom ... Ha nem hiszel nekem szívesen részletezem , ha szeretnéd !
2013. nov. 17. 11:21
 5/5 hongkong válasza:
először az álmunkban nagy képzelő erőnk van akármi meg történhet de lehet hogy azétr mert gondolkodtál rajta és azért ezeknek nincs értelmük
2013. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!