Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti szoktatok álmodni? Ha...

Ti szoktatok álmodni? Ha igen, üzennek azok valamit?

Figyelt kérdés
minden álom mesél. figyeltek a tudatalattira?

2013. nov. 22. 01:39
1 2
 1/12 Evele123 ***** válasza:

Szia kérdező!


Igen, többször volt, hogy megálmodtam valamit és az be is következett.

Volt, hogy megnyugtattak, hogy jobb sorsom lesz vagy felkészítettek valamire.


Pl.:

A nővérem és a sógorom fel akartak volna venni több, mint 3 millió forint hitelt 15 évre, engem kértek meg, hogy legyek a kezesük. Elég erős utalást kaptam rá álmomban, hogy ne menjek el, mert nagyon megjárom (vámpírnak ábrázolták álmomban a családtagjaimat)...


Amikor leépítések voltak a vidéki cégnél, ahol dolgoztam, (minden héten küldtek el 5-6 embert tőlünk), egyik éjjel azt álmodtam, hogy engem is kirúgtak, ami elég rosszul esett. Még álmomban megmutatták, hogy ha ezt és ezt megteszem (költözés, képzés), akkor sokkal jobb életem lesz. Másnap még bementem dolgozni. Reggeli után mondta a főnök, hogy menjek már be az irodájába egy kicsit. Ott közölték velem, hogy megköszönik a sokéves munkámat és itt vannak a leszámolós papírok, írjam alá... Szerinted nem voltam ledöbbenve???


Elköltöztem a fővárosba, kaptam munkát és fele annyi munkával keresek több, mint másfélszer annyi pénzt, mint vidéken. Azóta leraktam a jogsit is, vettem egy kocsit. A sikeres forgalmi vizsga után aznap éjjel tisztán és érthetően hallottam álmomban Kocsis Tibor Lásd a csodát c. dalát. Az a rész, hogy "Ez az út, amiről álmodtál" sokkal hangosabb volt, mint a többi...

2013. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Evele123 ***** válasza:
Írhatnék még több példát is, de azok túl hihetetlenek, hátborzongatóak és semmilyen módon nem bizonyíthatóak lennének, átlépve a sci-fi határát is.
2013. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én àlmom nem teljesül :(

Én is megàlmodtam hogy Minden ok nélkül elküldenek-ez az egy teljesült..a pozitív àlmaim nem.. Csak becsaptak az àlmaim hitegettek hogy az lesz Amit àlmodtam ùjrakezdés àllàs megtalàlom a nagy Õ t-meg is talàltam csaj én nem vagyok a nagy Õ je csak baràt vagy még az Sem :(

Lehet tùl negatív vagyok és csak a Rosszat vonzom be. Rossz melòhely Rossz fiùk,Rossz autò,betegségek..

2013. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csaj- "csak"
2013. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy szoktam álmodni legtöbbször meztelen csajokról. :-D
2013. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szögezzük le: Álmodni mindenki szokott,minden egyes nap.Nekem üzenni is szoktak,igen,de sajnos csak kis dolgokban,de azokért is hálás vagyok,nagy ritkán a jövőt is megálmodom,de azok is kis dolgok.(aztán lehet igazából azok jelentik a legtöbbet,nem tudhatom)
2013. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Az álmok nem üzennek. Ha valakinek a környzetéből sorba rugdossák ki az embereket, nyilván erről fog álmodni. Ha pedig bekövetkezik, níilván megpróbál vátoztatni az életén. De ez még nem jelent semmit.
2013. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Álmomban székletből csináltam süteményt... Hála másnap anyám nem abból akart.
2013. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de igen, üzen valamit. nem biztos, h a jövőt! az túl egyszerű volna.

kikerüli a tudatot, és igen üzen a jelenről a múltról és a jövőről!

félelmekről és lehetőségekről. olyan szar olvasni, h ennyire soványka figyelmet szántok magatokra

ugye tudod, h az álom összes szereplője te vagy? így is vizsgálódj.

2013. nov. 25. 01:15
 10/12 A kérdező kommentje:
hármas te a félelmeidet álmodod meg... ennyi
2013. nov. 25. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!