Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok azzal a lánnyal?

Miért álmodok azzal a lánnyal?

Figyelt kérdés

nagyon szerettem, nem jött össze. 2 évig szenvedtem miatta, de fél éve nem láttam, nem beszélünk... azt hittem, már sikerült elfelejtenem, de akkor mégis miért álmodok kb havonta vele? néha hogy együtt vagyunk, néha csak szimplán róla?

szemét dolog az agy és az álom... :/



2013. nov. 25. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: 2 év után nem könnyű elfelejteni...én pl már a több éve nem látott ellenségeimmel békülök ki sok álmomban 1 éve xd
2013. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de épp az, h 2 évig próbálkoztam, nem jött össze, tehát semmi komoly nem volt, mégis ez van... szar ez...
2013. nov. 26. 05:34
 3/5 anonim ***** válasza:
A lány képe berögződött a tudatalattidba. Lehet, hogy ébren nem is gondolsz rá, de mikor álmodsz, az agyad jobb féltekéje véletlenszerűen dobálja a képeket, és a lány képe belerögződött az agysejtjeidbe, és ezért lehet. Tudat alatt még mindig vágyódsz utána.
2013. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Losselte ***** válasza:

Ezzel többen is vagyunk így. Egyszerűen csak erősen hasonlít a "duálpárodra", vagy, ha úgy akarod a saját női feledre.

Én több, mint 30 éve nem tudom kitörölni a (nem a fejemből...) lelkemből. 30-egynéhány év után is ugyanúgy szeretem, ha nem jobban. Természetesen ez nem szebad, hogy gátolja az egészséges párkapcsolatot...mással. Hisz a női énűnk nem mindíg a párunkban, a társunkban nyilvánul meg. Az ott él bennünk. Ez egy nagyszerű tükör az életed vezetéséhez. Használd.(Nem a lányt..., hanem az emlékét).

2013. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak annyi a probléma, hogy hiába keresek mást, minden lányban őt keresem...
2014. jan. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!