Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam a kedvenc...

Miért álmodtam a kedvenc tanárnőmmel kapcsolatban ilyet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy leordít, de nagyon (okát már nemtudom, mert nem rémlik) és mérgében még felelni is kihívott. Azt tudom, hogy ez a lecseszés nem az órán volt és nem is kapcsolódott az órai munkához.Aztán itt be is fejeződött. De ugyanerről a tanárról még azt álmodtam, hogy rosszat csináltam és elkezdte kihívni a rendőrséget (a barátnőmmel beültünk egy másik órára, miközben az ő óráján kellett volna lenni.)Tudom elég furcsa egy álom :D Tehát ezért kihívta a rendőrséget és csak én voltam lecseszve a barátnőm pedig nem.Aztán a tanár késsel is megdobált a rendőröknek meg azt mondta, hogy rázassanak meg árammal meg ilyen baromságokat. Aztán ennek is vége lett itt.

Most miért álmodok ilyeneket? Miközben pont, hogy engem sosem csesz le pedig van mikor látja, hogy beszélek,röhögök és mégsem szól, akivel meg ezt csinálom arra mindig rászól. A valóságban nagyon kedves,aranyos nő mondjuk nekem kicsit zárkózottnak tűnik és nem is oszt meg annyi mindent magáról, mint például más tanárok és nem szokott csak úgy odajönni sem hozzánk. De miért álmodhattam róla ilyet? Ott nagyon gonosz volt velem.

14/L


2013. nov. 27. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Egy 14 éves lány még ennyire sem tud összeszedettem írni, te most vagy ez a tanár vagy, és akkor járd újra a nyelvtanóráid, vagy egy idősebb kölyök, valószínű, hogy fiú, aki belezúgott ebbe a nőbe. Ebben az esetben a javaslatom a következő: ha 30 felett van, nem érdemes foglalkozni vele, csak rá$zopsz.
2013. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
*n
2013. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úristen..ember.. te se vagy normális. Most ezen mi a szar nem hihető? Meg egyik pillanatban még összeszedetten írok a másikban meg már nyelvtanórákra szorulok?Most akkor mivan?De azért vicces, hogy pont te dumálsz nekem a helyesírásról. Egyébként meg gondolom azért nem bírod felfogni, hogy 14 éves vagyok, mert nem írok ilyeneket: vok, naon, tanci néni meg a többi hülyeség. De nem fogom neked bizonygatni az igazamat. Hol nem szarom le, ha nem hiszed el? Különben meg nagyon jó tanácsokat osztogathatsz a 23%-oddal..
2013. nov. 27. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A figyelmére vágysz, mert úgy érzed nem kapod meg tőle.

Ebből a szempontból mindegy, hogy az miben nyilvánul meg, akár büntetés is elfogadnál, csak törődjön veled.

Az álmaidban ezt a hiányt igyekszel feldolgozni.

2013. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát igazából lehetséges, hogy tudatalatt ezt érzem.Amúgy néha annyira azt érzem, hogy beszélgetni akarok vele csak úgy.Beszélgetni se tudom miért pont vele akarok a tanárok közül mikor ilyen semleges.De azért mégse megyek csak úgy oda hozzá, mert az eléggé furcsa lenne.Amúgy néha a valóságban is érzem, hogy szerintem észre se vesz meg még egy kis szimpátia sincs.:D Miért ragaszkodok így egy tanárhoz??Nem értem magamat.

2013. nov. 28. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy kérdező? :) egyébként azt is jelentheti, hogy nagyon foglalkozol vele, és kedveled. Mit tanít az a tanárnő? Nekem is van egy olyan tanár, aki mindig kedves, hiányzik h nem taníthat minket. :( de figyelj rá a jövőben.
2013. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

8.-os vagyok :)

Matekot és fizikát.

Hogyhogy nem taníthat titeket?

Egyébként én attól félek, hogy ballagás után az egész suliból ő fog a legjobban hiányozni.De ez még messze van azért addig örülök, hogy tanít :))

2013. nov. 28. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 8.-os vagyok. Azért nem taníthat minket, mert zenetanár :( meg angol, de az angol csak gimiben lesz vele talán.
2013. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!