Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek szingli lenni, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek szingli lenni, és az a kedvenc részem egy kapcsolatban amikor kialakul, de most szerelmes vagyok, és viszonzott. Néha kettős érzések vannak bennem?

Figyelt kérdés
Most "jöttem össze" a sráccal, és annyira szeretem, de néha ott van egy érzés, hogy nem vagyok szingli. Viszont ahogy élőben találkozok vele nem is bánom. Inkább az a része tetszik a szingliségnek amikor a barátnőiddel megnézegeted, hogy egy adott területen melyik srác helyes, illetve szemezel a helyes fiúkkal. (ne értsétek félre nem vagyok valami ribanc;) tanács? 15./L
2011. jan. 30. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond hogy ilyen érzések vannak benned. persze vannak előnyei annak ha szingli vagy, de együtt lenni valakivel is jó :) attól hogy van barátod, még meg lehet nézegetni a pasikat, az még nem megcsalás. hidd el ő is megnéz magának 1-2 csajt. attól függetlenül ő téged fog szeretni. de ez idővel úgyis kialakul. csak arra figyelj, hogy ezt a szemezgetős dolgot ne vidd túlzásba.
2011. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szoktam egyébként;) Max figyelem olyan 2percenkéntt pl korcsolyapályán, hogy ki hol van éppen, de az természetes. Rendben köszönöm
2011. jan. 30. 15:22
 3/4 Norb66 ***** válasza:
Attól hogy még pasid van eljárhatsz a barátnőiddel diskurálni, és a pasikat is nézegetheted, persze csak mértékkel. Ahogy az első hozzászóló is írta, ő is nézegeti a lányokat, de szintén csak mértékkel, de attól ő még téged szeret. Nem kell lemondanod olyan tevékenységekről amit szerettél szingliként csinálni, most is csinálhatod, viszont itt lesz a barátod is aki szeret, úgyhogy teljes lesz a lelki béke. Esetleg ezt meg is beszélhetitek, ha gondolod, és tudsz úgy fogalmazni hogy ne értse félre és ne legyen belőle vita/gond.
2011. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én már 9 éve bnőt keresek magamnak de egyszerűen nem vagyok kelendő pedig k*vára utálom a magányt s én szingli s magányos vagyok nem szingli s boldog de én boldog és nem szingli szeretnék lenni. jó lenne már valaki aki ezen a helyzetemen változtat
2016. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!