Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene megfejteni...

Valaki segítene megfejteni ezt az álmomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap megint azt álmodtam,amit már sokszor. Ez nem lenne baj, csak mindig,mikor felébredek,úgy ver a szívem,hogy majd kiugrik a helyéről. Kell egy pár perc,míg magamhoz térek..:D


Szóval az álmom:


Mindig valamelyik oldalamon fekszem, általában a jobbon. Úgy kezdődik,hogy nem tudok megmozdulni,csak a szemem,illetve, ha fel akarok kelni,akkor mindig mint a mágnes,visszahúz valami erő az ágyra. Ez az egyik legrosszabb része.

Aztán a másik: mindig azt érzem,hogy valaki ott van a közelemben. Én meg beparázok, hogy "ki van itt..?" De nem látok senkit.


A tegnapiban volt egy új dolog: olyan volt,mintha suttogna a fülembe valamit,de nem értettem. Aztán felébredtem kb. 10-15 másodperc után.



Ennyi lenne.:D Így leírva úgy tűnik,mintha gyogyós lennék..:D

Elég kellemetlen ez. Szerencsére ritkán van,de volt,hogy két este egymás után ezt álmodtam. Arról már hallottam,hogy alvásparalízis, valószínű, azért nem tudtam megmozdulni,de a többit akkor sem értem.

Sajnos vagy nem sajnos,de szinte mindegyik álmomra emlékszem,mikor felébredek, úgyhogy ez ebből a szempontból nem olyan jó.



Köszönöm előre is!:)


2013. nov. 27. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Lehet,hogy kísért téged valami vagy valaki és akar valamit tőled
2013. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!