Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mi történhetett?...

Szerintetek mi történhetett? Megtörtént vagy csak egy álom?

Figyelt kérdés

2napja történt velem, igazából nem tudom hogy megtörtént vagy csak egy álom volt. Mikor álmodunk ugye magunkat kívülrõl látjuk, de én hogy is mondjam a "testemben " voltam, szóval úgy láttam mindent mint mikor ébren vagyok, ugyan úgy feküdtem az ágyban és a tv-ben ugyan az a mûsor ment mielõtt elaludtam.Az "álomban " zsibbadt a fejem és nem tudtam mozogni, bár mennyire is próbálkoztam egyszerûen nem tudtam megmozdítani semmim, mintha le lennék bénulva, de közben gondolkoztam, bepánikoltam hogy mégis mi történik, gondolkoztam rajta hogy kiabálok de végül nem, mert tudtam h már mindenki alszik és senki nem hallana...ahogy zsibbadtam és erölködtem hogy megmozduljak, végig úgy éreztem mintha valaki feküdne mellettem, nagyon ilyesztô volt.

Nem tudom már mi történt hogy megtudtam mozdulni vagy csak felébredtem, ezért is nem tudom eldönteni hogy csak egy álom volt vagy még sem!

Szerintetek mi vol ez? Lehet picit bonyolultan írtam le, de elég nehéz elmagyarázni



2013. nov. 28. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvásparalízised volt (más néven lidércnyomás). Ez egy félálomszerű állapot, amikor az agyad félig ébren van, de a tested még blokkolt (az agy lebénítja, hogy ne legyél alvajáró). Ilyenkor előfordulnak rémálmok, amik eltarthatnak pár percig. Teljesen normális, velem háromszor fordult elő eddig.
2013. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem volt túl kellemes a dolog :s

Köszönöm válaszod! :)

De arra még mindig nem tudom a választ hogy miért éreztem magam mellett valakit.

De ez sajnos máskor is jelentkezik, mikor egyedül vagyok a szobámban mégis érzem valaki/valami jelenlétét.Elég ilyesztõ, mikor hallom a padló recsegését a folyosón éjjnek idején mikor már mindenki alszik és még más hasonló dolgok :s

Lehet csak bemesélem magamnak, de lehet valami régi dolog ami kis koromban történt, hogy ilyeneket érzek/hallok?

2013. nov. 28. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Alvásparalizis volt.Ilyenkor előfordulhat hallucináció is(hogy úgy érzed, van ott valaki, látsz valamit), bár lehet

ez valós érzékelés is.Tehát ilyenkor érzékenyebben felfoghatod az esetleges szellem jelenségeket.

Szellemjelenséget nappal is tapasztalhatsz, de nem tudhatom, nálatok mi okozza valójában a furcsa zajokat.

A házban éjjel a csendben jobban hallhatóak a természetes zajok, pl padló recsegés, a bútorok, padló, egyéb tárgyak szoktak recsegni néha, főleg, mikor hőmérséklet változás van a lakásban.Tehát ha hül vagy melegszik az anyag.

2013. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!