Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit szimbolizálhat a föld az...

Mit szimbolizálhat a föld az álmomban?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy nem vagyok egy elvakult álomfejtegető, bár abban hiszek, hogy az álmok jelentéssel bírnak, de szerintem sokszor maga az élet fejti meg azokat a későbbiek során.


Most viszont mégis érdekelne, mit jelenthet ez az egész.

Van egy fiú, akit pár éve ismertem meg, nagyon jó barátok lettünk és beleszerettem. Ő is szeretett engem, de azt mondta, nem úgy, noha a viselkedése nem mindig ezt mutatta. Kétértelmű volt, nagyon sokat voltunk együtt, nagyon szabadok voltunk együtt. Ezzel a fiúval másfél éve nem beszélek, úgy döntöttünk, elengedjük egymást, mert hosszú távon nem működik ez a barátság-szerelem dolog, de a mai napig kötődünk egymáshoz így is.


Egy hónapja álmodtam vele azt, hogy a feltételezett mostani szerelmének a lakásában voltam, meg a fiú meg még egy idegen, pont hogy a lány nem volt ott. Észrevett az idegen fiú, ezért én kiugrottam a fürdőszoba ablakán. Egy furcsa bokorba estem, aminek a közepén egy lejárat volt az én kis földalatti bunkeremhez. Tiszta föld volt az egész, csak jól kitapogatva belőle egy nagyobb szoba, tele az én papírjaimmal, mint egy dolgozószoba. Ekkor hallottam, hogy valaki kaparta felettem a földet, és tudtam, hogy a volt szerelmem az. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem én is kaparni a földet, tulajdonképpen magamra omlasztottam a 'plafont'. Nem akartam, hogy felfedezze a búvóhelyem. Így mire kiásott, én úgy csináltam, mintha nem élnék már/elájultam volna, ő pedig már a karjában tartott félig, sikerült kiásnia, és azt mondta nekem: Drága xy (nevem becézve), hát mit csináltál?! - mindezt aggódva, kedvesen.


A másik álom pedig most volt, a lényege az, hogy ismét összetalálkoztam ezzel a fiúval, ő keresett engem, én meg belementem a találkába. Sétáltunk a természetben és egyszer csak hallottuk, hogy jön három lány (ezek közül az egyik ismét a feltételezett szerelme a fiúnak). Erre mi elbújtunk egy olyan kis üregbe, ami tulajdonképpen úgy nézett ki, mintha egy kis földből épült fészerből vagy kis építményből kivágnánk az alsó harminc centit végig. De falhoz volt 'tapasztva', így nem esett szét, mi pedig az alá bújtunk be. Jött a lány, észrevett minket, megbántódott, de a fiút nem érdekelte, és ott maradtunk.


Tudom, hogy nagyon hosszú lett, és köszönöm, ha valaki elolvassa. Én már nem tudom, mit gondoljak, lehet, el kéne ásnom ezt az egészet, arra utal? Vagy épp ellenkezőleg? Fura, hogy még mindig ezzel a fiúval álmodok, mert bár a szívemben van, de nagyon ritkán gondolok rá.


20/L


2013. dec. 1. 13:06
 1/3 anonim válasza:
Nem vagysz te neg arra a fiura ? Nekem is volt szerelmem de oriasit csalodtam benne es utana sokat almodtam vele.Hogyha te hagytad el akkor el akarod felejteni de nem megy de ha o hagyott el akkor nagyon hianyolod ot.
2013. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet. Mindig ő lesz a nagy szerelmem...
2013. dec. 20. 16:16
 3/3 anonim válasza:
Olvass Jungot, nagyon érdekes könyvei/előadásai vannak az álomfejtésről.
2014. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!