Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mondanak vkinek, vmit ezek a...

Mondanak vkinek, vmit ezek a számok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az alábbi számok meditálás közben jelentek meg: 146 176 936. Ironikus, hogy 3db szám és mindegyikben megtalálható a 6-os, ugyanazon a helyen... Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm.

2013. dec. 3. 21:22
1 2
 1/11 Szecsői Tibor ***** válasza:

Ironikus, egész pontosan végtelen darab olyan szám van, aminek az utolsó számjegye hatos. Nem semmi, hogy rögtön 3 is itt van belőle.

Egyébként természetesen számok, párosak, tehát nem lehetnek relatív prímek, ránézésre a 176 osztható 4-gyel, a 936 pedig 3-mal és 9-cel. Közös még bennük, hogy közel sem olyan menők, mint a 42 és a 137.

2013. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szecsői Tibor ***** válasza:
természetes számok, elírtam.
2013. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes. A 176 nekem is megjelent. Én azt fogom tenni, hogy várok, és lehetséges, hogy lesznek olyan életehelyzetek, ahol megjelennek ezek a számok. Egyébként megkérdezheted Shinkantól is a jelentésüket. :))
2013. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tibor te ink ne írtál volna....a 3 db 6os az errafelé az ördögnek a száma, és itt van 3 szám mindegyikben 1 nyomorult 6os...és ez csak észrevételként indult. Nem kell it mindjárt gúnyolódni a prímekkel meg az oszthatósággal.
2013. dec. 3. 22:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló...te meg ki vagy??
2013. dec. 3. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezt álmodtam valamelyik nap. Azt jelenti, hogy a hónap végén ennyi lesz a villanyszámlád.
2013. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.

Nos, kedves kérdező, engem csak érdekel a téma :)

2013. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit vársz, mit mondjanak ezek a számok? Láttam már sokféle számot sokfelé. Ha az mind jelentene valami különlegeset...


Egyébként, én 5 darab hatost vélek ott felfedezni. Hiszen a második 3 számban a 7-1=6, a harmadikban pedig 9-3=6. Jujuj, most már egy egész kétharmad ördög van a számokban :D

2013. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szecsői Tibor ***** válasza:
#4 Bizony, ha meg összeadjuk azt a három számot, megszorozzuk negyvenkettővel, elosztjuk százharminchéttel, és vesszük az egészrészét, az azért durva, mert 385-öt kapunk. Pont ennyi lába lenne 77 db ötlábú ocelotnak. Tuti sátáni erők munkálkodnak a háttérben.
2013. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jé, ha átrendezem a szájegyeket, akkor ezek a jövő heti lottó számok!
2013. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!