Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon furcsa rémálmo...

Pedomaci69 kérdése:

Volt egy nagyon furcsa rémálmom. Valaki segítene megfejteni?

Figyelt kérdés

Olyan volt az egész, mint egy lázálom, kicsit meg is vagyok fázva, tehát lehet, hogy az is volt.

Az álmomban folyosókon mentem, olyan volt az egész, mint egy labirintus. Elkezdtem sikításokat és sírást hallani, amik később elhalkultak, amikor kijutottam a labirintusból. Ezután egy feldúlt szobába jutottam és egy férfi hang beszélt hozzám. Felmentem az emeletre, ott a fürdőszobába, de a fürdőszobából kivezető ajtón hirtelen csak deszkák jelentek meg és kitört a zuhanyzó üvege. Egy másik ajtón továbbmentem, elkezdett szólni egy altató zene és egy kisgyerek sírása ismétlődött újra meg újra... Végigmentem egy rövidebb folyosón, a falon felhős tapéta volt, mint egy gyerekszobában. Amikor befordultam egy sarkon, mintha láttam volna egy kisgyereket a folyosó végén, aki aztán eltűnt, amikor közelebb mentem! Kiértem egy nagy fekete semmibe, ahol piros rózsaszirmok estek a levegőből és vércsíkok kanyarogtak mindenfelé. Ráléptem az egyik vércsíkra, elindultam rajta, de később leestem és felébredtem.

Elég furcsán éreztem magam, amikor felébredtem, mert az egész álom atmoszférája nagyon nyomasztó volt, azóta sem tudom elfelejteni.



2013. dec. 5. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lázálom.Ennyire zavaros, összefüggéstelen álomnak ritkán szokott jelentése lenni.Szerintem ennek sincs.Viszont érdekesség, hogy a levegőből, égből potyogó rózsaszirmokkal már én is találkoztam álmomban!Valahová utaztam és a buszból láttam, hogy egy puszta(sivatagosnak tűnő)táj felett rózsaszirmok hullanak, pirosak,a szép, napfényes égről.Közben valami szomorkás dalt énekelt egy női hang a távolban...
2013. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szép próbálkozás de ez a Max Payne című játék egyik álomjelenete. Ne foglalkozzatok vele.
2014. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Ott a pont :D
2014. jan. 3. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!