Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg igaz az, hogy ha...

Tényleg igaz az, hogy ha álmodban zuhansz és eléred a földet, akkor meghalsz?

Figyelt kérdés
Mert sokkot kapsz vagy megáll a szíved vagy valami ilyesmit hallottam...
2013. dec. 16. 16:43
1 2
 11/16 Peti7 ***** válasza:
100%
Van közöttetek valaki,aki az álmodta,hogy földet ért a zuhanásból,és aztán nem ébredt föl?
2013. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
én egyszer már belehaltam de azóta jobban vagyok :)
2013. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem már volt olyan, hogy zuhantam és földet értem. Szóval az állítás nem igaz, de utána nagyon fájt az egész testem, felébredtem, én is kapkodtam a levegőt és még akkor is fájt mindenem.


Aztán volt egyszer olyan is, hogy oldalba lőttek és ahogy, folyt belőlem a vér, éreztem, hogy meleg meg fáj.

2013. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már h lezuhanok, és abban a pillanatban felébredtem. :) Nem emlékszek h bármiféle fizikai mellékhatása lett vna a dolognak, talán én is jobban kapkodtam a levegőt, bár már rég volt. :)
2013. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már én is zuhantam álmomban.

Nem is egyszer. Mindig hasra érkeztem, aztán visszapattantam pár métert.

Amikor felébredtem, nem volt semmiféle zihálás vagy szívdobogás.

Egyszerűen tök jó érzés volt a zuhanás és esés az álmomban. :-)

2013. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem hülye kérdés. Én nekem könnyen megy a tudatos álmodás. Képzeljétek el a kérdés igaz valahol és meg is van az oka. Azt mondják, hogy nem lehet álmodni a halált. Persze alvás közben meg lehet halni. Általában álombeli halál történetekor vagy más irányba terelődik, tovább tart a rémálom, új kezdődik vagy felriadsz.

Minden éjszaka van egy kritikus pillanat amikor káros a szervezetnek a hirtelen ébresztés. Ha az első REM fázist hirtelen megszakítják(REM, amikor picit remeg a szemgolyó, akkor kezdődik az álom), ezzel kínoztak, alkalmas kínzásokra.

Tudatos álmodók(akik tudják, hogy álmodnak), képesek tudatosan felébredni egy rémálomból, mégpedig úgy, hogy egy pontra fókuszálnak, biológiai okokból megszűnik a REM, felébred az illető. Ébren is lehet gyakorolni, ez az amikor beszürkül minden.

Na most, amikor megdöglünk biológiailag képtelen a szem REM mozgásra, szóval tudatos álmodóknak ez egy teszt.

Mivel van rutinom tudatos álmodásban nem tudtam még "megdögleni" úgy, hogy ne ébredjek fel, de felismerném, ha halott lennék. Meg van pár dolog amit ébren lehet és álomban nem.

2013. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!