Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha kiesik a fogad álmodban az...

Ha kiesik a fogad álmodban az valamilyen közelgő halálesetet jelent. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Ma éjjel azt álmodtam, hogy két fogam is kiesett, rettentően fájt, és szinte olyan volt mintha vért hánynék annyira vérzett, szörnyen meg voltam ijedve, még ébredés után is. Soha nem szoktam megkeresni mit jelentenek az álmok, de ez számomra is annyira abnormálisnak tűnt, hogy késztetést éreztem hogy megkeressem. Haláleset. történt már valakivel hasonló?
2013. febr. 20. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ez két dolgot jelenthet, vagy ráharaptál a fogadra és azér fájt, vagy pedig rossz a fogad és menj fogorvoshoz. Az agy ugynis alvás közben is érzékeli a világot, és egyszerűen beleszövi az álomban a kapott infót. Nem misztikus dolgokat kell keresni ott, ahol nincs.
2013. febr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már többször is, hogy kiesett fogam, de nem halt meg akkoriban egy ismerősöm sem, az álmoskönyv babona, nem szabad hinni benne, én is sokszor megnézem egy-egy álom jelentését, de még soha semmi nem jött be aszerint.
2013. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én álmodtam sokszor ilyet, általában 1 éven belül meghalt valaki. Mostanában is voltak ilyen álmaim és elkezdtem félni..mert másnap meghalt valaki (minél több fog esett ki, annál messzebbi rokon, ismerős volt a halott...és aki szerepelt az álmomban, annak az ismerőse halt meg.) Persze. ezek lehetnek véletlenek....remélem azok, mert különben boszorkány vagyok..
2013. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen álmodtam és be is jött a halál,, közeli távoli ismerős.. de egyszer volt olyan hogy álmodtam véres foggal és másnap anyum átment a kocsival a macskámon, ami persze meghalt..
2013. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!