Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jön le rólam éjjel a...

Miért jön le rólam éjjel a zoknim?

Figyelt kérdés
Mással is elő szokott fordulni?

2013. dec. 17. 19:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Meditálj, lépj másik dimenzióba, vagy növeld a rezgésszámod, lépj kapcsolatba földönkívüliekkel. Ezek a tuti módszerek.
2013. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 piriiiiii ***** válasza:
100%

Hát nem éegyértelmű, ha egyszer Te vagy a Huncutság Istennője?!

Amúgy velem is elő szokott fordulni, sőt. Egy kinyúlt, idióta pulóverben szoktam aludni, és reggelre úgy elalszom, hogy az egész a nyakamig felcsúszik, át a karomon, meg minden.

2013. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Se..i köze az ezotériához. Egyszerűen annyit forogsz, hogy lecsúszik a lábadról.
2013. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
nekem is volt ilyen panaszom, de nekem azért mert nagy volt a péniszem, és alvás közbe leért a bokámig, és az tolta le, ha ány vagy akkor nem tudom, lehet az álommanó faszt is hoz éccakára
2013. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
én hálóingben szoktam aludni. Miért csúszik fel mindig a derekamig? Vajon mással is előfordul? Biztos jön a perverz álommanó és ..... :D
2013. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5dik válaszoló, szívessen egnézném én azt a hálóinget :D
2013. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
még hozzá kell szoknom, pont 2 éve műtettem át magam nővé és még néha kísért az előző sorsom :)))))
2013. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Zoknesziszörny a ludas lehúzza a lábacskáidról a zoknikat Úgy tudsz védekezni, hogy növeled a Bioenergiádat a pulzusoddal, de ezt sok meditációs gyakorlattal érheted el, de lényegében mindenki rendelkezik eme nemes képeséggel csak meg kell nyitnod a hetedik csakrádat. de, ha ismered vertikális módszert akkor nincs szükséged a 7-ik csakrára, mivel diszfunkcionál az alap képességekkel nem ismered az alap képességek? akkor nincs miről beszélnünk vagy, ahogy hitlerke mondja dasvidaniya ...
2013. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel rá gumicsizmát, hogy megtartsa. Vagy köss rá hózentrógert a szárára.
2013. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert levetted.


És igen,velem is elő szokott fordulni.Elalvás előtt,minden éjjel:D

2013. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!