Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett? álom volt...

Ez mi lehetett? álom volt vagy valóság? Valami démon zavart éjjel?

Figyelt kérdés

tegnap, az éjjel felkeltem hirtelen, (nem tudom hánykor) mintha felriasztott volna valami. emlékeztem az álmomra, de MOST már nem emlekszem, csak arra hogy NEM rémálom volt. Álmos voltam, így nagyon hamar (fél perc kb) vissza is aludtam. Utána ugyanez még vagy10x megtortent. ugyanígy. egyre fáradtabb lettem. Majd reggel mikor nem ilyen furán, hirtelen, hanem simán felkeltem, akkor ez eszembe jutott, de azota se birom eldonteni, hogy megtörtént, vagy csak álmodtam az egészet..


Ez mi lehetett? álom volt vagy valóság? valami démon zavart éjjel?

13/L



2013. nov. 15. 19:31
 1/6 anonim válasza:
65%

Szia!


Nem gondolom, hogy démon volt, valami miatt nem tudtál aludni, nem lehetséges, hogy sokat ettél éjjel lefekvés előtt?

2013. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában ennek két oka szokott lenni:valami külső dolog zavar fel álmodból.Pl valami kinti hang, vagy egyéb zavaró fizikai érzet.

Vagy attól is lehet, ha túl vagy fáradva testileg, szellemileg mikor lefekszel.

Én mikor néha nagyon stresszesen fekszem le, akkor van ilyen, hogy a semmire felriadok, aztán nézek, mi van...Tényleg idegesítő dolog.

2013. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Engem tegnap éjjel Kanye West elrabolt. Álom volt v valóság?
2013. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
3. álom volt, mert engem rabolt el!!
2013. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy démon volt! Most azonnal szedd össze az összes zsebpénzedet, és rohanj a látókhoz, sámánokhoz, jósnőkhöz, meg tudomisén miféle szélhámosokhoz! Valamiből nekik is élni kell.
2013. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már ne higgy a démonokban valószínüleg nem aludtál olyan mélyen és akkor kisebb dolgok is feltudnak riasztani
2013. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!