Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Múlt éjjel azt álmodtam hogy...

Múlt éjjel azt álmodtam hogy a kezemben hordozom a levágott fejemet hordozom. Nagyon féltem amikor felkeltem de álmomban nem volt rossz. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy te is egy barom ezotériás vagy.
2013. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt álmodtam, hogy egy ismeretlen ház előtt elbújt az ajtóban egy csaj, elfutott előtte egy másik csaj, akit üldözött valaki és az üldözőt jól fejbevágta az elbújt csaj...:O Jelent ez valamit? NEM... Vannak álmok, amiknek van jelentésük, amik fontos jelek lehetnek, akár egészség szempontjából, de az ilyen hülyeségeknek nincsen semmi értelme, ne keressed benne a jelentést.
2013. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Én a múltkor azt álmodtam, hogy azt álmodom, hogy azt álmodom, hogy azt álmodom, hogy azt álmodom, ...

Még nem sikerült felébrednem. Vagy igen? Hmmm...

2013. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló kösz!
2013. nov. 18. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
én is oltári nagy hülyeségeket szoktam álmodni. Egyszer azt hogy egy dombon vagyok és felém rohannak gyerekek melletük egy fa amin egy piros harisnya van.Mikor suliba mentem megtörtént valójában csak addigra ismertem már a szereplőket
2013. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!