Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is szokott ilyet álmodni?

Más is szokott ilyet álmodni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy csak zuhanok. semmi nincs körülöttem, magamat látom és minden fekete, sötét van és zuhanok. De ez olyan élethű, mindig felriadok rá. Többnyire 2-3 óra között. Amikor felkelek alig kapok levegőt, mintha pánikrohamom lenne...

Ez jelenthet valamit?



2013. dec. 22. 23:28
 1/6 anonim válasza:
Velem is többször előfordult ez az álom, igen olyan élethű, hogy érzem is, mintha zuhannék valóban. Nem tudom mitől van ez az álom, de elég kellemetlen, mert, amikor felakarsz ébredni az is olyan, mintha hogy mondjam kapaszkodni akarnál valamiben, hogy lene zuhanj.
2013. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon rossz tud lenni. Annyira valósághű és nekem tériszonyom is van így nagyon rossz.
2013. dec. 22. 23:40
 3/6 anonim válasza:
Jéé eddig asszittem csak én almodtam ilyet de akk nem am meg huhh nagyon rossz volt brr
2013. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül :)

Köszönöm, hogy írtatok!

2013. dec. 23. 01:15
 5/6 anonim válasza:
nem vagytok egyedül, nálam nem üresség és sötétség van hanem nagy magasság és beton. becsapódáskor ébredek fel és felkeléskor mikor félig meddig öntudatomnál vagyok próbálok ellensúlyozni/kapaszkodni/ vagy micsinálni, de alig tudok mert az ébredés pillanatában még paralízisem is van. egyszerre a kettő borzalmas...de csak egy pillanatig tart :D
2013. dec. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van ilyen álmotok, mert rengeteg elintézetlen dolog tornyosodik felettetek és úgy érzitek, hogy nem tudtok megbirkózni vele. Sok minden bekövetkezésétől féltek.

Le kell rendezni a belső vívódásokat, a bűntudatot, a várakozó dolgokat. El kell varrni az elvarratlant, esetleg lemondással is.

Sok gyümölcsöt kell fogyasztani, este hat után nem, vagy keveset enni, aki teheti, kocogjon, illetve sportoljon legalább naponta fél órát.

Garantálom, hogy sokkal kevesebb lesz az ilyen álom, illetve nem lesz ilyen rossz a belőle való ébredés, ha véletlenül mégis előfordul!

2013. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!