Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok szokott rosszat...

A ti babátok szokott rosszat álmodni?

Figyelt kérdés

A kisfiam 3 és fél hónapos, az utóbbi időben egyre többször álmodik rosszat. Amikor még csecsemő volt, nagyritkán hümmögöt magába és aludt tovább. Ma már minden nap egyszer alvás után üvöltve ébred. Átalussza az éjszakákat de a múltkor éjszaka megint elkezdett sírni álmában, ilyenkor simogatjuk de kb 2 perc után elkezd üvölteni. Annyira sajnálom ikyenkor, már arra is gondoltam hogy valamit én csinálok rosszul. Egy hónapja még mindig nevetve ébredt, soha nem sírással kelt, hanem elkezdett "magyarázni" és így ébresztett minket minden alkalommal.


Mi lehet a baja? Hogy tudnék segíteni neki?


2012. dec. 11. 16:02
 1/2 Dorky válasza:
Az én kisfiam 14 hónapos, és a mai napig sírással ébred esténként 2-3 alkalommal. Ilyenkor próbálom megnyugtatni, beadom a cumit a szájába, esetleg iszik egy kicsit, és visszaalszik. Mondtam a gyermekorvosnak is, de nem mondott semmit, csak, hogy előfordul....sajnos én sem tudom mi lehet ez.
2012. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónaposomnál is előfordul néha. Kb. hetente 2-szer és mindig napközben. Ő rögtön visszaalszik, ha odamegyek és megsimogatom a fejét.
2012. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!