Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az öcsém szerint nem szokott...

Az öcsém szerint nem szokott mindig álmodni este, de mondtam neki hogy ez hülyeség mert mindenki szokott álmodni csak elfelejti hogy mit álmodott! Most miatta megkérdezem a ti véleményeteket! Szóval szerintetek mindig álmodunk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én évek óta nem álmodom.Valószínűleg a fáradtságtól.
2011. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
nem mindig álmodik az ember.volt hogy 1 hónapig semmit sem álmodtam.én pedig emlékezni szokok az álmaimra még ha csak egy tárgya vagy személyre is.
2011. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát az alvásnak több szakasza van, az álom az egyik ilyen szakasz. Nem vagyok szakértője a témának, de én is ugy tudom, ahogy te, álmodni mindig szoktunk. Van aki mindig emlékszik, van aki csak nagyon ritkán (pl én is).
2011. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Anyám orvos


Mindenki mindig álmodik este, csak gyakran (főleg ha jó mélyen alszunk) nem emlékszünk rá.

2011. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem közvetlenül az álomszakasz után kelsz fel, akkor nem emlékszel az álmodra.
2011. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gre_th válasza:
Nem mindenki álmodik mindig
2017. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kicsit megkésve de hátha érdekel meg valakit.

MINDIG álmodunk, nem is egyet általában 5-6 álom játszódik le a fejünkben egy 8 órás alvásban. Ebből szinte mindenki csak a legutolsóra emlékszik vagy még arra sem. Azt viszont fontos megemlíteni hogy nagyon sokfajta álom van, van aki nem videóban henem képben álmodik, esetleg csak hangokban. Erre még nehezebb emlékezni. De van olyan is hogy a REM fázisban 1-2 órát van, és utána 2-3 órát felszínben vagy alacsonyabb alvási fázisban van, ez szintén azt eredményezi hogy egyáltalán nem emlékszik.

febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!