Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok álmomban...

Miért nem tudok álmomban sikítani? Mással is van így? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
jajj ne, most mi lesz? szörnyű milyen világban élünk, hogy az embereknek ilyen gondjai vannak
2013. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Valaki van a szádban :D
2013. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
neked se lehet sok gondod ha itt rontod a levegot... ja es nem gond, csupan furcsallom.
2013. dec. 23. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Olyan, amire nem ébredsz fel. Örülj neki. Ha tudnál sikítani, akkor az azt jelentené, hogy beszélni is tudnál, és jaj lenne neked, ha hallanák mások, miket beszélsz álmodban.
2013. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nos tényleges álomban (és nem alvásparalízis közben, az totál más) valóban nem tudok sikítani én sem. Sőt, általában meg sem tudom ütni az embert, mert úgy érzem nincs erőm.. :) Te is tapasztaltad ezt? Bosszantó tud lenni akkor.
2013. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt úgy szoktam érzékelni, hogy ha el akarok futni összeesek és csak kúszni tudok:D
2013. dec. 24. 10:51
 7/7 djgodzi válasza:
Azt hogy utáltam! De már nagyon régen nem fordult elő, szerintem kinőhető!
2014. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!