Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyik lánybarátom rólam...

Egyik lánybarátom rólam álmodott, szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodta hogy megcsalta a párját velem( a párja mostohatestvérem és egy házban lakunk)
2013. dec. 30. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy amikor aludt, akkor az agya éppen rádgondolt!
2013. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy vmivel felpiszkáltad a fantáziáját szòval ne játszd az ártatlant
2013. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy mit álmodott, akkor nyilván elmondta neked.

Vagy tényleg álmodta, vagy "csak" mondta.

2013. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ma reggel mondta el, eléggé gátlástalan egy lány meg perverz is de soha nem volt köztünk semmi...
2013. dec. 30. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából a lánybarátodat kell annyira ismerned, hogy kiderítsd miért mesélte ezt el neked. Nekem sokszor van szexelős álmom, sokféle férfival, általában nem azért, mert ténylegesen vágyom rájuk. Olyan is volt, hogy haveromnak elmeséltem, hogy vele voltam álmomban, de ő nagyon jól tudta, hogy ez nem azt jelenti, hogy akarok tőle valamit. Ha mégis arról van szó, hogy a lány így jelzi neked, hogy lefeküdne veled, akkor én nem mennék bele a helyedben, mégis a mostohatestvéred párja, ez nem jó ötlet. Ha nagyon sokat dumálsz vele a szexről, akkor lehet, hogy mindketten szeretnétek, nekem legalábbis sok kapcsolatom kezdődött így.
2014. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi utolsó:)

nem feküdnék vele...csak érdekelt hogy mit jelenthet :)

2014. jan. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!