Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha régóta vele álmodtam most...

Ha régóta vele álmodtam most megint, lehetséges hogy ő éppen rám gondolt, vagy ő is velem álmodott? És mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom pár hónapja, és nagyon szeretem még mindig és hiányzik. Próbáltam elfelejteni hogy felfüggesztettem magam facebookon, meg mindenhol, hogy ne lássam. Persze minden este lefekvés elött rá gondolok, hogy vele álmodjak, de sose válik be. Viszont tegnap volt egy nagyon furi álmom vele kapcsolatban, kb majdnem megint átéltem azt hogy szakít velem csak más formában és a végére csak annyira emlékszem hogy azt mondta hogy mindig szeretni fog, de nem szerelemmel. Persze összetettebb álom volt..
2013. máj. 22. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
*régóta nem álmodtam vele, és most megint
2013. máj. 22. 17:50
 2/3 Gombos Zsolt(Jeti) válasza:
Az ember álmában"dolgozza fel" a napi problémákat,dolgokat.Az álmod nem más mint,hogy folyamatosan rá gondolsz,ezért az agyad éjjel próbál megoldást találni a legjobban "benne járó" dologra...Gondolj másra,felejtsd el!Ha nem kellettél neki,hát nem...biztos nem tudja,hogy mit vesztett...Jön majd más,aki lehet,hogy jobb is lesz!;)Fel a fejjel!;)
2013. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rotterdami válasza:

Kedves Zsolt!


Én egy héten keresztül gondoltam valakire szinte szünet nélkül (még most is eszembe szokott jutni elég gyakran) és még egy képkockányit sem álmodtam róla (sajnos).

Tehát nem különösebben függ össze az álom és a valóság ilyen téren.


Azt viszont nem cáfolom, hogy ha rád gondol akkor róla álmodsz, mert még nem kérdeztem rá senkinél.

2013. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!