Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomszakértők! Hogy lehet egy...

Álomszakértők! Hogy lehet egy több napja álmodott álmot folytatni?

Figyelt kérdés

Néhány napja volt egy hosszabb álmom, amelyben találkoztam egy emberrel... és nagyon megszerettem. Amint felébredtem, abban az ezredmásodpercben tudtam, hogy ez egy álom, és hogy soha többé nem fogom látni, mert ugyan egy létező emberről van szó, ám ő angol, és nem tudja, hogy létezem.

Tehát csak akkor találkozhatok vele, ha megint róla álmodok... a legjobb lenne, ha ez sikerülne az előző álommal folytatólagosan, ugyanis annak úgy lett vége, hogy ő kiment az épületből, ahol én voltam. Eredetileg haza akart menni, de végül megígérte, hogy mindjárt visszajön.



2013. dec. 28. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

De aranyos! Amúgy én úgy jártam, hogy bekerültem 1 mesébe, a hotel transylvania-ba és az elején összekakkantottam magam a szörnyektől, aztán rájöttem, ha már mesében vagyok, akkor nekem is van képességem, oszt az összes akatsuki tag képességeivel felruháztam magam! :D Tök jó volt sharingannal harcolni! Jah kérdés is van! Szóval


Válasz: Megállás nélkül, folyamatosan csak az álomra gondolj, még be nem durmolsz! És nagy valószínűséggel arról fogsz álmodni! :D

2013. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm! Azt már próbáltam, hogy az illetőre gondoltam, képeket néztem róla, videókat is találtam... jaj, de imádom, olyan idióta. Na mindegy. Szóval az álomra. Köszönöm!
2013. dec. 28. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!