Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha valakit megnyúz...

Mit jelent, ha valakit megnyúzok álmomban?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy lenyúztam a párom bőrét az arcáról, szikével. Én nem akartam, de ő csak mosolygott és mondta, hogy folytassam. A furcsa az volt ezek mellett, hogy teljes rutinnal csináltam. Mi a véleményetek?

2014. jan. 4. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

kedves kérdező. Előző életében véletlenül nem egy szerb katona volt, és délvidéken szerezte meg azt a rutint?

Komolyra fordítva a szót ez eléggé ijesztő. Nemrégen én is láttam valamilyen nácis filmben hasonlót, amit azóta nem bírok kiverni a fejemből. Nem leht, hogy láttad azt a filmet? Nem tudom mi a neve, de nem is szeretném, mert egy elborult percemben véletlenül rákeresnék a google-on. :)

Amúgy fogalmam sincs, mit jelenthet.

2014. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kissé vonzódhatsz az agresszív szexhez. Vagy épp mérges voltál a párodra.
2014. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. elég sok nácis filmet láttam, de ilyesmire nem emlékszem, csak hogy amputáltak. egy filmben volt bőrnyúzás, de azt nagyon régen láttam már. abban nem volt ilyen "precizitás", mint az én álmomban, ha lehet ilyet mondani.
2014. jan. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!