Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az elképesztő álom?

Mit jelent ez az elképesztő álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy kis futó versenyt rendeztünk, amolyan" ki ér a lejtő végére" félét. Ismerősökkel "versenyeztem", és ahogy elindult a futás, és picit le voltam maradva. Végig gondoltam, hogy most nem a verseny miatt futok, hanem azért, mert jól érzem magam. De mikor a lejtőhöz értünk, mindenki próbált lassan, kocogva lejönni, én pedig egy hatalmas ugrással leértem a végére, s tovább futottam, miközben ezt ordítottam: -"szabad vagyok!" -"szabad vagyok!", és ami ebben furcsa, hogy ugyan az az érzés volt bennem, mikor terep lovagoltam (ez már megtörtént igazából) akkor is, egy lejtőn galloppoztam lefelé, miközben majdnem elkiáltottam magam a boldogságtól, izgalomtól. Csak az álmomban el is kiáltottam magam. Ez az álom mit jelenthet, mert nagyon kíváncsi vagyok rá! :)

Előre Köszönöm!



2014. jan. 4. 16:53
 1/2 A kérdező kommentje:
és ha még ez is fontos lenne: betonon futottam.
2014. jan. 4. 16:54
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Röviden, tömören ennyi: Újra szeretnéd élni azt az érzést.

Érezni szeretnéd milyen újra és újra átélni.. szabadnak lenni.

2014. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!