Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha háborúról álmodok?

Mit jelent, ha háborúról álmodok?

Figyelt kérdés

A utóbbi időben gyakran vannak háborús témájú álmaim , szinte minden második éjszaka.

Volt, hogy a II. világháborúról villantak be képek, mintha magam is ott lettem volna a fronton. Rémlik, pár kép a lövészárkokból, valaki megsebesült mellettem. Barátom lehetett, mert beszéltem hozzá, meg akartam menteni.

Az álmomban nem lány voltam, hanem fiatal férfi, katona, mint mindenki más.

Máskor önmagam voltam, egy ismeretlen helyen földalatti alagutakban bujkáltam másokkal együtt,szintén hadi állapot volt.

Megint máskor egy folyó menti tájon voltam (megint lányként), katonákkal. Követtem őket valami hegy tetejére.

Legutóbb csomagoltam, mert el kellett menekülnünk, kitört a háború.


Mit jelent mindez?


Nem készülök töri érettségire, nem néztem/olvastam/hallottam semmit ebben a témában.


20l


2014. jan. 7. 22:44
 1/5 gelazso ***** válasza:
régen látott dolgokat késöbb is feidézhet az agy
2014. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A drogom még mindig hat!-Bin Laden-


Nyugi 2 nap múlva elmúlik.

2014. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert te vagy svejk a derék katona természetesen Svejk leányzó ként. :-D
2014. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy John Rambo.
2014. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beer.Luck válasza:
Előszor azt akartam írni, h az agyad feldolgozza az elmúlt napokban látottakat. De mivel nem néztél, hallotál, olvastál semmit, előfordulhat, h előző életeidből ugranak be képek.
2014. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!