Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak visszatérő álmaitok?...

Vannak visszatérő álmaitok? Ha igen mik azok, tulajdonítatok nekik bármi jelentőséget? Én sokszor álmodok háborúról, bombázásról.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy par hete kezdodott...mindig uj telefont vasarolok benne.De tudom az okat,ill. a jelenteset.:D

Karacsonyra kapok egy uj telefont es mar nagyon varom.

De amugy lehet hogy te meg azert almodsz bombazassal,mert amikor alszol lehet hogy duborog a szomszed.Es ilyenkor ezek keppel tarsulnak alvas kozben.

2009. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen álmodom szinte minden héten 1-2 szer a vízzel, hogy úszok meg ilyesmi de kellemes álom. Nem tudom mit jelenthet. Mondjuk szeretnék is mindig víz közelbe lenni, de senki nem jön velem uszodába..
2009. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kislány koromban éveken keresztül azt álmodtam hogy egy nő egy babakocsit tol át a zebrán. Nem értem a miértjét de vagy 6 évig ez minden álmomban benne volt. Már vagy 8 éve nem jött ez elő.
2009. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

viszatérő álmom évek óta, hogy hátbaszúrnak.... elég rossz érzés és az is előjön, hogy a notre Dame tetejéről látom párizst. ( nem jártam ott) 39 éves vagyok és nem nézek sok tv-t mielőtt bárki gondolná, hogy a filmeket látom az álmomban.

a hátbaszúrós oka, lehet akár az is, hoyg sokat fáj a hátam rossz tartás miatt.

gyermekkoromban pedig gyakran repültem és kucorogtam egy asztal alatt egy boszorka miatt, akkor ezek voltak a visszatérők, akkoriban persze nem gondolkoztam az okokon.

2009. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

több visszatérő álmom van.

1; kezemben egy gyufaszál, koncetrérok, és ez álltal kigyullad a gyufa. még érzem a füstölgő foszfor szagát is.

2; tele van a szám több marék üvegszilánkal. de nem vágja el. köpködöm, és nem akar fogyni a számból.

3; kiesnek a fogaim, de ebből is több marékkal.

4; ettől nagyon szoktam félni ha ezt álmodom. : a szivem olyan gyorsan ver, hogy nem tudom számolni. nyühögök, kiálltani akarok, de nem tudok, sokáig érzem hogy rossz. majd felriadok. látom világosodik, (kintről fény szürődik be) visszafekszem. reggel átgondolom mi volt éjjel. aholalszom, nem látható a szobám ugy mint ahogy éjjel látni szoktam.

2009. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem is sokszor törnek ki a fogaim. Nagyon nagyon rossz érzés. Ha valaki esetleg tudja a jelentését,írja már le :)

Továbbá szoktam repülni is, az kellemes érzés.

2009. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sok érdekes álmot osztottatok meg. Szerintem nem a zaj miatt álmodom én háborúval, valami más oka lehet. Nagyon rossz, mert totál életszerű, sosem tudom, hogy csak álom...Várom a további visszatérő álmaitokat!
2009. dec. 2. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:

HÁBORÚ - Alkalmazkodni kényszerülsz.


( [link]

2009. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami... Sajnos nálam nem működik a link...
2009. dec. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!