Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok lehet bármi...

Mit gondoltok lehet bármi veszélye a tudatos álmodásnak? Pár szót írok róla lejjebb kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés
Volt ma délután egy nagyon kemény tapasztalatom... álmodtam, és annyira tudatából voltam annak hogy álmodom, mint még soha. Minden teljesen részletes és valósághű volt, de fel tudtam ismerni hogy álmodok. Egyik résznél a házamban voltam, és gondoltam benézek már a szobába ahol lefeküdtem aludni... Bementem és láttam magamat az ágyon feküdni... ettől kissé megijedtem és úgy döntöttem fel kell ébrednem. Aztán elvesztettem az irányítást, a testem fölé emelkedtem, és szép lassan a testembe ereszkedtem... Ekkor elkezdtem érezni a testemet és hangos kiabálás közepette felébredtem... Szívem kalapált és arra gondoltam hogy húh... majdnem meghaltam... Biztos hogy nem lehet ebből semmi gáz? Hozzá tenném hogy hihetetlenül... spirituális személyiség vagyok. Érdekelnek a földöntúli dolgok, mentálisan mindenre hihetetlenül érzékeny vagyok...
2014. jan. 8. 00:18
 1/2 Beer.Luck válasza:

Persze, h furcsa érzés, hisz először tapasztaltad gondolom. Többynire mindig gyorsan ver a szív, ha vmi újat, furcsát, nem mindennapit tapasztal az ember. Nem kell megijedni. Szerintem, ha egyre tudatosabban csinálod, annál könnyebben fog menni. Gyakorlat kérdése.

Egy hasznos link, ha érdekel...


[link]


szeretet,béke

2014. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem tudatos álmodás, hanem asztrál projekció. Szerintem az ijedelmen kívül más bajod nem lesz, de az is igaz, hogyha valakinek valaha lett baja belőle, az nem fogja tudni a diliházból megírni.

Én személy szerint a sámánizmust (Michael Harner, Castaneda, Jonathan Horwitz) javaslom, mert a gyakorlaton van a hangsúly, de jó könyvei vannak a teozófusoknak is, bár pont szerintük ezek a próbálkozások veszélyesek.

2014. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!