Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmot elősegítő szer?

Tudatos álmot elősegítő szer?

Figyelt kérdés

Az ebay keresöbe kíváncsiságból beírtam a "lucid dream" szót és ezt az érdekes szert találtam:

[link]


Nagyon jó angol tudásom nincs de annyi van hogy azt megtudtam fejteni a leírásból hogy ez elősegíti a tudatos álmot!

Esetleg akinek jó angul tudása van az leírhatná magyarul a teljes leírást!

Vagy esetleg aki már használt ilyet vagy hasonlót írhatna tapasztalatokat és hogy lehet vagy érdemes használni!



2013. dec. 1. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkohol, méz, és édesítőszer keveréke. Szóval ablakon kidobott pénz az a 22 dollár.
2013. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
július elsejéig, legálisan volt kapható itthon, sokan vitték is a herbal shopokból...aztán szigorodtak a törvények, és kábítószernek minősül...súlyos börtön éveket lehet érte kapni...jó mi, előtte meg szabadon , vehette, fogyaszthatta bárki...:)
2013. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

B6 vitamin kúra.

reggel 20mg este 20mg

lehet többet is, nekem már ennyi elég volt hozzá.


Van más is. de az már igen komolyan beleszól a hormon háztartásba és nem ajánlott. Én is szívtam vele.

2013. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Komolyan szerekkel akartok hatni magatokra hogy tudatos álmotok legyen? Mire használjátok azt? Jövőbe látásra? Vagy megtörtént esemény feldolgozására? Komolyan érdekel. Én is sokat álmodok. Szerintetek mi az álom?
2013. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!