Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodtam...

Mit jelent az, ha azt álmodtam, hogy a macskám a nyakamat megkarmolta és nagyon vérzett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyak egy testrész . De ez nem azt jelenti hogy feltétlen ott van a probléma. A karmolás az agresszió jele és ha ez egy vadászó állattal párosul mint a macska vagy pl:oroszlán tigris stb .Világos hogy az álmod egy testi betegségről árulkodik. Az hogy nagyon vérzett sajnos szintén nem jelent jót. Én javasolnám hogy minimum egy vérképet csináltass . Forrás:Magyar ezotérikus központ Budapest
2014. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyakad vérzett,vagy a macskád?
2014. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a nyakam
2014. jan. 8. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hajdanán úgy hallottam,vérrel álmodni öröm. Ha eddig még nem,ezután majd hallhatod,ugyanazt az álmot és/vagy babonát,más vidéken másként értelmezik.
2014. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!