Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet az oka hog kitudom...

Gonda9 kérdése:

Mi lehet az oka hog kitudom tapintani a nyirokcsomómat a nyakamba? Csak akkor tudom kitapintani ha a nyakamat vagy balra v jobbra. Fordítom?

Figyelt kérdés
Borsoszemű görcsnek vélem, lehet hogy valami nagyobb bajom van? Ui: megvagyok fázva

2013. dec. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

a megfázás miatt

egyébként nőknél menstruáció alatt is meg tud duzzadni

2013. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már meg is válaszoltad a kérdésedet.

A fertőzés miatt van, amin jelenleg keresztülmész.

Ugyanis ha valakinek légúti megbetegedése van, amit egyébként fertőzés okoz, akkor a nyaki nyirokcsomók olyankor megduzzadhatnak. Ha elmúlik a betegség, akkor a nyirokcsomók is le fognak lappadni.

2013. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik oldalon akkor is ki lehet tapintani ha nem vagyok megfázva. Voltam miatta orvosnál azt mondta, hogy bizonyos embereknél "normális" tehát nem kell aggódni, viszont ha változást észlelek (nagyobb lett) akkor menni kell.


17/F

2013. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nyirokcsomóim vissza húzódtak de aa.combi nyorkcsomóimat kitudom tapintani. (bal oldalit) 2x akkora mint1 atlagos nyirokcsomó nem fáj. Valami bajom lehet?15/f
2014. jan. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!