Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvás közben, mintha teljesen...

Alvás közben, mintha teljesen ébren lennék, de nem tudok felkelni. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Többször, legalább négyszer volt ez velem. Soha nem éjjel történt, hanem mondjuk délután, ha ledőlök kicsit pihenni. Általában ugyanaz az érzés. Tegnap is ez volt. Különvonultam, hogy tudjak kicsit aludni, egy olyan szobába, ahol se számítógép, se tv nincs. Munkába kellett mennem, 13:45-kor kellett volna felkelnem,de nem állítottam semmi ébresztőt,mert Párom mondta,majd felkelt.

Alvás közben, olyan volt, mintha egyszer csak felébredtem volna. Homályosan, de láttam a szobát velem szemben, és gondoltam, felkelek még indulás előtt. De nem ment. a Testem nem mozdult. (elsőnél nem így volt ) de teljesen logikusan tudtam gondolkozni, felfogtam hogy ilyen már volt, és próbálkoztam felkelni. Néha teljesen olyan, mintha sikerülne. Felkelek, elindulok a szobából ki,aztán megint "észheztérek" és látom magam, ahogy fekszek. Próbálom teljesen kinyitni a szemem. Próbálom mozgatni a karjaimat. Mindent látok, és hallok, ami körülöttem van. Mintha ébren lennék, de a testem alszik.

Többször azt "álmodtam" hogy a Párom bejön, és felkelt. Aztán megint arra eszmélek, hogy "de hülye vagyok... még mindig itt fekszek" .Folyamatosan azt mondogattam magamnak, hogy csak 13:45re keljek fel, nehogy elaludjak... Mikor már minden megpróbáltam hogy felébredjen a testem, feladtam, és úgy voltam vele, ha rendesen hagyom magam vissza aludni, talán felébredek. Az ébredés aztán megtörtént, de nagyon hírtelen, robbanás szerűen. Csak felkaptam a fejem. Mikor tényleg felébredtem, megnéztem az órát, és pont 13:45 volt. Csak néztem ott, feküdtem, és nem tudtam felfogni, miért van ez. Ugyanígy előttem volt a szoba. Olyan volt, mintha álmomba, többször felkeltem volna, mászkáltam volna magam körül. Mitől van ez?



2014. jan. 9. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire elolvastam tényleg ezt láttam a túlvilágon.


Üdv: Reltih Floda

2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, görbíted a teret.
2014. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
alvásparalízis lehet. olvass utána a neten.
2014. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, amiből néha átcsusszansz az alvásba. Elég általános jelenség, nekem is rengetegszer van ilyen.
2014. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen életem során párszor, de szerencsére nagyon ritka. Elsőre teljesen beparáztam, de minnél jobban próbáltam mozdítani valamim annál jobban mintha fájt volna és nem kaptam levegőt, de ha hagytam magam csak úgy feküdni az ágyon akkor semmi gondom nem volt. Mikor már többször is megtörtént velem már tudtam mi a teendő, próbáltam vissza aludni és pár perc múlva felkeltem. Amúgy elég parás a dolog, olyan mintha testhalálom lenne és csak az agyam működik meg hallom a hangokat, szemem még sose volt nyitva így azt nem tudom látnék e.
2015. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!