Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal, hogy ne...

Mit kezdjek magammal, hogy ne legyen rossz kedvem minden nap, már több hónapja? Gyűlölök felkelni, levegőt venni! Tönkrementem teljesen 1 év alatt. Többi lent.

Figyelt kérdés
Amióta barátommal összeköltöztünk, az anyagi helyzetem nagyot romlott, mindenhol kifizetetlen számlák vannak. Elvesztette a munkahelyét és ott kezdődtek a gondok. Már van munkája, nekem nincs. Minimálbéres munka se segítene most rajtam. Sok mindenről le kellett mondanom, amit csináltam meg terveztem és ebbe őrültem bele. Súlyos depresszióm van és az egészségemre is kihat az idegeskedés. Már több hónapja egész nap rossz kedvem van. Barátomnak nem tetszik, hogy ilyen vagyok,de nem direkt csinálom. Nem gazdag akarok lenni, csak nem mínusz 500000-ben, hanem normálisan élni. Amit ő kitalált,hogy jó legyen, az hosszadalmas, de jó ötlet. Sajnos nekem elfogyott a türelmem 1 év alatt. Ilyen rosszul soha nem éreztem magam ennyire huzamosan. Orvoshoz sem merek elmenni, mert lehet,hogy bajom van és tudni se akarok róla, pénzem úgysincs semmire. Barátom szerint túl nagyok az igényeim,pedig csak úgy szeretnék élni, mint előtte. Leszid sokszor, mert látszik a fejemen,hogy rossz a kedvem. Találtam egy munkát, amivel tudok annyit keresni, hogy rendeződjenek a dolgok pár hónap alatt, de barátomnak nem tetszik, mert el kellene utaznom innen. Neki meg itt van munkája, meg ami üzletet akar, ahhoz is itt van minden. Ha elmennék 70ezerért valahová, nem jutnánk azzal előrébb soha, csak az aktuális dolgokat tudnánk kifizetni. Karácsonyt már boldogabban akarom tölteni. Szerintetek bunkóság,ha elutazok dolgozni és ritkán járok haza hozzá? Annyi mindenről lemondtam már szinte miatta, hogy sajnos nem bírom már tovább. Gyűlölök így élni is!!
2013. aug. 29. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy jól meglennénk, csak ez a pénzhiány tönkretesz mindent...
2013. aug. 29. 16:22
 2/5 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy annyira pénzhiány lenne, ha netetek is van. Ha van kaja meg szállás, örülj neki, nincs gondod, gondolkodj azon, hogy lehetne többet keresni, ne itt keseregj.
2013. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem állapot az,amiben most élsz.Ha a máshol vállalt munka úgy érzed jót tenne,akkor csináld.Lehet,hogy túlvállaltad magad,több kompromisszumot kötöttél,mint amennyit el tudsz viselni.
2013. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pont most gondolkodtam,hogy minden örömömről lemondtam, és hosszú távon (pénzhiány miatt). Depressziós lettem meg életunt. Mindenről a befizetetlen dolgok jutnak eszembe, meg hogy nekem soha nem volt olyan, hogy valamit bevállalok és ne tudjam kifizetni. Amíg csak a saját gondolkodásom szerint történtek a dolgok, minden ment rendesen.

Barátomnak nem tetszik,hogy a messzi munkára megyek. Ő azt várja el,hogy maradjak itt és vállaljak minimálbéres munkát. De szerintem ezzel biztos nem jutnánk előrébb, csak egy helyben toporognánk.

2013. aug. 30. 08:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Net az ingyenes wifiről megy..
2013. aug. 30. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!