Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert gondolok allandoan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok allandoan egy masik fiura mikozben a baratomat szeretem?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat hogy ekezet nelkul irok kulfoldi billentyuzetem van.

Az a helyzet, hogy gimnazumba mikor bekerultem mar 3honapja jartam egy sraccal akivel azota is lassan 3eve hogy jarunk. De az elso felev nem volt valami felhotlen mert igazsag szerint sokat vitaztunk es nem torodott velem de valahogy szerettem es volt mikor majdnem szakitottunk is.. Ekozben megismerkedtem egy sraccal aranyos volt es eleinte csak baratok voltunk de el keztunk kozeledni egymas irant es hat volt hogy csokoloztam vele .. 1-2szer de meg bantam mert soha nem csaltam meg egy baratomat se demikor megyortent ez a dolog avval altattam magam hogy mert rosszul bant velem a baratom ezert nincs baj evvel . . Egyszer a osszevesztunk nagyon durvan a barattommal es majdnem meg torten a dolog a masik sraccal de vegulis nem ... es a srac azt mondta hogy vagy ot valasztom vagy ha a baratomat akkor ne beszeljunk tobbet mert nem birja ki hogy baratok legyunk es ne legyen semmi tobb. En a baratomat valasztottam ez elmondtam a baratomnak mindent bevallottam meg bocsajtott hala de ez az incidens 2es fel eve volt ... es azota is erre a sracra gondolok majdnem minden nap megnezem az adatlapjat es kepeit egy bizonyos oldalon. Es azota neki is lett baratnoje. Azota elkerult a sulibol mert elkoltoztek. A barattommal nagyon jo a kapcsolatom szeretem nagyon es szerelmes is vagyok bele de nem tudom a fejembol kiverni ezt a sracot .. mert hirtelen csak nem beszeltunk es nem zartuk le ezt a dolgot. 3honapja talalkoztam avval a sraccal egy buliban es folyamatosan nezett feltunoen mintha azt varta volna beszeljunk vagy valami de en nem akartam oda menni hozza. Azota a buli ota megtobbet gondolok ra. HOGYAN VERJEM KI A FEJEMBOL? Nem szeretem nem tudom miert van ez. Segitsetek talan egy kivulallo jobban atlatja ezt a dolgot. Koszonom 18/L



#fejemböl
2014. jan. 8. 23:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%
gratulálok jó úton haladsz, hogy ribnc légy!
2014. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem sertodok meg ezen ugylatszik nem figyeltel ... egyszer csaltam meg a baratomat ... megbantam es az 2es fel eve volt. Amugy is ez volt az elso hogy meg csaltam valakit. Nem vagyok rib....nem ismersz igy nem tudhatod milyen vagyok.
2014. jan. 8. 23:24
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A nem kifogott hal mindig nagyobbnak tűnik...
2014. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
megcsalni valakit az szép dolog ... remélem boldog vagy! de a lényeg, hogy csak egyszer...XD
2014. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát én nem itélkezem de az szerintem rosszabb a megcsalásnál, hogy másra áhitozol...
2014. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beszelnem kellene a sraccal?
2014. jan. 8. 23:48
 7/24 anonim ***** válasza:

ezt csak azért említettem mert tudom milyen magadat emészteni, lezáratlanul hagyni a dolgokat, elvarratlan szálakat hagyni a múltban, visszatartani azt amit a lelkünk szeretne kiadni , kivetni magából...


szóval én azt mondom, találkozz a sráccal és beszéljetek. mondd el neki azt, hogy nem tehetsz róla de te akkor is ilyen vagy, hogy egyszerűen nyomja a lelkedet ha nem érzel lezártnak egy folyamatot, ügyet...

mondd meg neki, hogy szereted a barátodat és stb. persze kíváncsian figyeld, hogy ő mit reagál...


igazából te tudod, próbálj rájönni, hogy miért érzed lezáratlannak ezt a dolgot és emiatt a fejedben van állandóan... de miért? mégiscsak ő lenne álmaid pasija? vagy miért? ha erre rájössz az segít igazán :)

2014. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

az előző vagyok a felét kitörölte és mivel álmos vagyok már nem gépelem újra...


a tanácsom, a lényeg úgy is itt van, az elején csak a saját példámat írtam le... feleslegesen a fenébe is.... :)

2014. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! Az a baj hogy mar nem beszelunk azota de ha megint osszefutok vele akkor beszelek vele mert mar magamat emesztem.
2014. jan. 8. 23:56
 10/24 anonim ***** válasza:
És mit akarsz beszélni vele?
2014. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!