Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal 2 eve vagyunk egyutt, egyuttelunk, de ellaposodott a kapcsolatunk es mar nem szeretem annyira, mint regen. Van egy masik ferfi az eletemben, aki 20 evvel idosebb tolem. Kezdek szerelmes lenni bele. Meg erne vele egyutt lenni?

Figyelt kérdés
A mostani baratom sik olyan dolgot elkovetett az utobbi par honapban ami miatt kiabrandultam belole. Nem csalt meg, de ezek a dolgok akkor is rosszul estek. Aztan korulbelul egy honapja talalkoztam egy ferfivel aki 20 evvel idosebb tolem, en 19 vagyok. Es ugy erzem kezdek szerelmes lenni bele, de mi van ha ot csak tovabbra is a testi kapcsolat fogja erdekelni?
2013. szept. 23. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Oké. Oké.

De szedjük ketté a dolgokat.

1. lépés: szakíts a barátoddal.

2. lépés: utána gondolkozz a másik férfin!

2013. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kerdesre valaszolok.Szerintem 20 evvel idosebb pasival osszejonni eleve hulyeseg O mar kielte magat,de Te?
2013. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha 2 év után ráuntatok egymásra, akkor intsetek egymásnak érzékeny búcsút.


Hogy a 20 évvel idősebb férfi esetében "megérné vele együtt lenni?", itt a kérdésből arra következtetek, hogy valamit elvársz cserébe. Ha érdekkapcsolat, akkor Te tudod eldönteni, hogy mit vársz el. Neked mi éri meg?


34/N

2013. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem a megerne-e vele egyutt lenni-t, hogy o mar 39 eves, es elgondokodtam azon, hogy mi van ha en par ev mulva csaladot akarok, es o meg nem.
2013. szept. 23. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos ha már van családja nyilván nem akar másikat .. ha nincs akkor meg elképzelhető még vele...
2013. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
10 ev hazassag utan elvalt par eve. Azota csak kapcsolatai voltak, azonban a fia velem egyidos.
2013. szept. 23. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:

1)ellaposodott kapcsolatban 19 évesen? azonnal abbahagyni

2) ezt nem lehet megjósolni. Ha lezártad az előzőt, meg kell várnod, milyen folytatás lesz. Belerohanni, mint egy vakegér, nem érdemes semmibe. Nagyon valószínű, hogy nem egy "én a tied te az enyém örökre", de nem lehet tudni. Csak testi kapcsolatba nem szabad belemenni, mert megéget.

Szabad ismerkedni, együttjárni és nem rögtön összebútorozni..

2013. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Am gratulálok kb a lánya lehetnél:)

Am leegyszerüsitve. A pasidtól nem kapsz meg mindent és ezt a hiányt mástól várnád, és ahelyett hogy a pasid elé állnál és ezt elmondanád igy neki, hogy csunyán viselkedett megbántott, és ezeen meg még pár dolgon változtasson ehelyett egy apáddal egykorú férfiba szeretsz bele.

Ha még ezeket elmondod neki és utána se változik akkor hagyd el de akkor se egy 40 évessel gyere össze hanem egy veled egykorúval.

2013. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj,na azon aggódj, hogy mi lesz pár év múlva.Te úgyis ráérsz még mindenre 19 évesen.


A barátoddal szakíts és próbáld meg a 39 évessel,ha úgy érzed majd nem megy,akkor vele is szakítasz.Ennyi.

2013. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd. De amúgy úgy is dugni fogsz vele. Csak tudnám akkor miért kérdezed...
2013. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!