Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában gyakran álmodok...

Mostanában gyakran álmodok repülésről, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem közlekedési alkalmatossággal,csak úgy elkezdek csapkodni a kezemmel és felemelkedek,siklok a levegőben:D

Előző este is ilyen álmom volt,lent borongós idő volt,esett az eső,fel akartam szállni a felhő fölé,a napsütésbe,de túl vastag volt a felhő,alig láttam benne valamit megijedtem és visszafordultam



2014. jan. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Semmit!
2014. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, szeretnéd, ha valaki szerelmesen megölelne.. mert végül is akkor olyan boldog az ember, mintha szállna. Az álom a vágyak világa, csak kicsit összekavarodva, ezért nehéz érteni.
2014. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ember ősi vágya a repülés. Mindenki könnyedén szárnyalni szeretne, és itt hagyni a földi gondokat. Azok a felhők a földi gondjaid, a félelmeid, amik nem engednek szárnyalni. Ha nem ijedsz meg tőlük, meglátod a napfényt, és a valóságban is sokkal könnyebben adod le a gondjaidat. Sokan azt gondolják, hogy az álom nem jelent semmit, az csak egy mozifilm, vagy egy elfoglaltság éjszakára. Pedig az álom a saját lelked nagyon pontos és hű tükörképe. Ha álmodban nem futamodsz meg, sikerül legyőzni a gondjaidat (pl medve, vadállat, felhő) akkor könnyebb lesz legyőzni a való életben is.


Szóval szállj csak a felhő fölé, nem bánod meg :)

2014. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A repülés a szabadság szimbóluma! Álmokkal foglalkozó könyvekben is utánanézhetsz!
2014. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!