Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Nem szoktam...

PrettyVillain kérdése:

Mit jelenthet? Nem szoktam ilyen jellegű kérdést feltenni, de ez érdekel.

Figyelt kérdés
Szóval, kb. két éve elég sokszor álmodom ugyanazt, bármilyen előzmény nélkül. Nagymamám élettársa örökölt egy házat, ahová mindig elmegyünk szétnézni, hogy nincs-e vele semmi baj. Nem is ház, inkább egy nagy kúria, hatalmas kerttel, nagy vaskapuval. Bemegyünk a házba, ami üres, egy bútor sincs benne, csak nagy fényes szobák, körbenézünk együtt, mindent rendben találunk, majd átmegyünk ennek a kúriának a könyvtárába. A könyvtárban a könyvek a földön hevernek, a sok lap és akta szanaszét a földön, és ilyenkor mama élettársa mindig elmeséli, hogy felgyújtották azok, akik megakarták szerezni a házat. Aztán vissza autózunk mamámékhoz, ahol kimegyek a műhelybe, hogy megestessem a cicákat. De miután megetettem őket, odaszalad a tálhoz a 3 egészséges cica mellé( akik valóban léteznek) 2 nagyon beteg fekete cica, és 3 kiskutya akikből egy fehér és egészséges, plussz 2 szintén fekete nagyon beteg. Utánna mama így megjelenik mögöttem, és megkérdezem tőle, hogy miért nem fogadja be őket, és gyógyítja meg, erre azt válaszolja, hogy túl betegek ahhoz, hogy meggyógyuljanak. Utánna felébredek. Előre is köszi a válaszokat. :)

2014. jan. 19. 23:20
 1/2 örangyal123 válasza:
Nem akarlak ijesztgetni de szerintem egy lelek van nalad es bisztos szeretne veled kapcsolatba lepni, NE idezz szellemet, hivjal egy szakertot.
2014. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, megigérem nem fogok szellemeket idézni. :D
2014. jan. 20. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!