Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam itt kérdést feltenni, de nem tudom ezt most kivel megbeszélni, úgy érzem, hogy nem velem van a gond, szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

pár éve van egy barátom,elég sokat veszekszünk egy jó ideje,de én tényleg próbálom helyrehozni ezt az egészet,ahogy láttam ő is próbálkozik. 20-on évesek vagyunk.soha nem csaltam meg,nem is járok bulizni nélküle,nem is dolgozok,sokat vagyok otthon.ő dolgozik van hogy nélkülem jár bulizni,néha elhallgat dolgokat vagy füllent.

most történt,hogy szüleimmel felmentünk Pestre színházba,két napot töltöttünk ott,szüleim konzervatívak nagyon,szóval egész nap éttermekbe járkáltunk,színházba elemntünk,nézelődtünk a városban.anyukám beteg a gerincével és elkísértem egy edzőtermbe ahol volt speciális torna neki,én meg mivel járok edzeni sokat,addig lemntem edzeni,közben hívtam a baártom és elmondtam neki,hogy itt edzek,mire ő dühös lett,hogy mi az hogy elmentem ott edzeni.aztán meg később felhívott,hogy hogy vannak Pesti ismerőseim fiúk?(ők már kb 1.5 hónapja ismerőseim voltak kettő fiú,de még el is meséltem a barátomnak akkor hogy kik ők)de ő úgy beszélt mintha most jelöltem volna őket vissza. és azóta nem is beszélt velem,csak fájó dolgokat mondott,hogy engem ő nem érdekel,meg hogy ő is így fog velem bánni,majd megbánt,meg direkt megy olyan helyekre amik nekem rosszul esnének,meg hogy ki vagyok én hogy így bánok vele. és hiába mondtam neki,hogy miért baj,hogy a beteg anyukám elkísértem, ő csak hajtotta,hogy mit képzelek magamról,meg ő is direkt elmegy valahova majd stb.stb csak kiabál velem, és bánt szavakkal,meg hogy mit képzelek,hogy nekem esik rosszul ez az egész ne is keressem többet.


2013. nov. 1. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rossz olvasni.

Egy ilyen lány mellett én se érezném jól magam.

Jobb ha vége.

2013. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked!

hagyd a csudába ezt az egoista retardált barmot

később ég rosszabb lenne!

2013. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*még
2013. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kapcsolatból már rég kikellet volna szállnod kérdező!
2013. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
első miért is?
2013. nov. 1. 13:30
 6/16 anonim ***** válasza:
mert te aranyos vagy, a barátod meg nem az
2013. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legjobb alkalom a befejezésre.
2013. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na a tipikus példája a mai világnak,önző,buta gyerek ez a srác,aki messziről meg sem érdemel téged.
2013. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A barátod egy idiótának tűnik. Mit keresel egy idióta mellett? Irány keress értelmesebbet! :D
2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
csak írtad,hogy te se éreznéd jól magad egy ilyen lány mellett.
2013. nov. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!