Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés. Mit jelenthet ez...

Álomfejtés. Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban egy orgia közepére csöppentem. Idegen emberek közé, majd megjelent egy ismerősöm, akihez a való életben abszolút nem vonzódom, és ő is résztvett az orgián, velem. Sosem álmodtam még ehhez hasonlót, legalábbis ennyire perverzet...vajon mit jelenthet?
2009. dec. 4. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Rég szexeltél!
2009. dec. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hete...sztem az nem volt olyan rég, ha azt veszem h a barátommal 1 héten egyszer találkozunk...
2009. dec. 4. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
az álom semmit nem jelent, az agy kikapcsol, töltődik, ezalatt az ÖSSZES emlékedből egy VÉLETLEN történetet rak össze, mint egy képernyőkímélő. egyébként a biblia elítéli a különbözö, babonákból eredő álomfejtést, és azokat is, akik álmuk után tudakolódznak, a spiritizmushoz sorolja őket. most már ezt is tudod! :-) "ne gyakorolj többé bűnt"
2009. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen előzőnek igaza van.az utóbb történt dologokból rak össze vmit.pl. én mindig rájövök hogy miért álmodtam ezt és ezt, mert az történt múlt nap hogy...:Dszval az agyad így dolgozza fel a történteket:Dszerintem tökjó dolog az álmodás, néha olyanjók vannak benne:D
2009. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!