Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy olyasvalakirő...

Lehetséges, hogy olyasvalakiről álmodjak akit még soha életemben nem láttam?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy csak olyan emberekkel álmodunk akiket már láttunk valamikor/valahol. Én viszont 1000% biztos vagyok hogy akiről pár napja álmodtam még nem láttam. És azóta is folyton ezen gondolkozom, hogy vajon ki lehetett az. Szerintetek lehetséges hogy valaki olyanról álmodtam akivel még nem találkoztam vagy majd fogok találkozni?

2014. jan. 24. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem a legtöbb esetben nem létező emberekkel álmodik az ember és inkább az a ritkább, hogy egy ismerőssel. Az álmok sokszor véletlenszerű képek. Én inkább akkor szoktam az álmomon gondolkodni, hogy van-e valamilyen jelentése, ha általam ismert emberrel álmodom, nem akkor, ha ismeretlennel.
2014. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én se szoktam azokon gondolkozni akiket még nem láttam/nem léteznek de ez valahogy más volt. És folyton ezen agyalok. Van egy furcsa érzésem ezzel az álommal kapcsolatban. És nekem már volt jó néhány álom ami valóra vált. Szóval arra gondoltam hogy lehet hogy ez is valóra fog válni..hm majd kiderül :)
2014. jan. 24. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így olvastam, hogy olyan arcokkal álmodhatunk, akiket már láttunk. Ha jobban belegondolsz, lehetséges.. Pl. szórakozóhelyen épp h csak ránéztél egy ismeretlenre, de nem regisztráltad te magad, az agyad pedig elraktároz minden infót, őt is mélyen.:)
2014. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
csak olyanaokat láthatsz akit ismersz...mégha az utcán is egy mp-re ránéztél már az is számít:)
2014. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az álmokban látott személyeket már ind láttad, még ha rövid időre is, de láttad. A helyeknél is hasonlóan van, csak ott a részleteket(pl. egy lámpaoszlop, vagy egy ház) láttál már valamikor. Emiatt, hogy részekre van felbontva az egész, jönnek létre olyan helyek, amelyekez még sohasem láttál.
2014. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában én is csak ismerősökkel és rokonokkal álmodok, de egyszer álmodta egy tök idegen emberről, elég hosszúnak tűnő és érdekes álom volt, sokáig nem felejtettem el, de azóta sem találkoztam vele és már feledésbe is merült az arca.
2014. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én gyakran álmodom olyanokkal, akiket ébren nem ismerek. Lehet, hogy tényleg olyan személyekből rakom össze őket, akiket már láttam valahol, akárcsak egy pillanatra is, vagy esetleg filmen, ezen még nem gondolkodtam. Csak azt tudom, hogy amikor felébredek, és emlékszem egy ilyen álomra, csodálkozom, hogy hogyan álmodhattam olyan emberekkel, akiket nem ismerek. Egyébként az álom sztorija szerint jól ismerem őket, csak ébren nem.
2014. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges hogy láttam már valahol...abban az esetben örülnék neki ha még egyszer találkoznánk elég helyes volt:DD
2014. jan. 28. 01:28
 9/10 anonim válasza:
Az én Anyukám álmodott egyszer egy idős férfival. Elmondta az álmát és leírta a férfit nekem és a férjemnek. A leírtak alapján nagyon meglepődtünk, aztán vittünk neki egy képet és ráismert. A férjem akkor 12 éve halott nagypapájáról álmodott és soha nem látott róla képet, nem is találkozhattak. Sajnos ez után az álom után kb. 2-3 hónapra meghalt Anyukám...
2014. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az lehetetlen hogy még nem láttad, mert akkor az agyad se tudna róla képet alkotni. Ha csak egy pillanatra is mondjuk az utcán a boltban plaza ban ilyesmi. De az agyad nem tud kitalálni es eléd vetíteni arcokat az álmaidban.. Én is voltam már így de gondolj bele hogy álmodban sok olyan emberrel találkozol akiket nem ismersz és mégse foglalkozol veluk vagy elfelejted reggel. Viszont az furcsa hogy miért pont őt jegyezted meg . Érdemes szerintem mindennap felidézni mert lehet hogy fogtok még talàlkozni :D
2015. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!