Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Lehet hogy előző életemben voltam?

Figyelt kérdés
Szóval, tél volt és éppen kelt föl a nap ez végülis nem annyira lényeges, futottunk, mert volt velem valaki, az alakjából ítélve férfi, nem sokat táttam belőle. aztán rácsos kerítések, meg vasúti síneket láttam és embereket pakoltak ke a vagonokból.ennyi a lényeg. szerintetek?
2010. dec. 5. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez k*va sokat jelent. Persze, az előző életedet álmodtad meg, te voltál Hitler... Ennyi hülyét.
2010. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a bajod van? te büdös k*va? mi a f*sznak írsz ide, ha nem vagy azon az inteligencia szinten? azt sem tudod ki volt hitler! menj a büdös pi*ába!
2010. dec. 5. 13:50
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést. Csak úgy fel tudom magam húzni a sok primitív állaton,akik csak is azért jönnek fel ilyen oldalakra hogy másokat kritizáljanak, mert önbizalomhiányuk van.

Én komolyan kérdeztem, és eztért normális válaszokat kérek!

2010. dec. 5. 13:53
 4/6 tetris ***** válasza:

Első gondolatom nekem is az volt, hogy igen ez egy előző életmorzsa lehetett.

De lehet más szempontból is értékelni a látott képeket:

Futunk: vagyis, halad az életünk, az események gyorsan, sietősen követik egymást.

Rácsos kerítések: vagyis, azok az akadályok, gátak, amelyek az életünkben elénk kerülnek, amik frusztrálnak, idegesítenek, amik miatt az életünket korlátok között kell élnünk.

Vasúti sínek: mások életútja, sorsa lehet, mivel te, a sínek mellett futsz, ezért gondolom, hogy mások útját jelentheti.

Emberek kerülnek ki a vagonokból: hát ez nagy fejtörést jelent, hogy mire utalhat. Talán az életed során a jövőben bekövetkező találkozásokat, akik majd utadba kerülnek, ezek az ismeretleneket jelentheti?

Az álom jelentését mindig szibolikusan kell értelmezni, hiszen sűrített jelentés tartalommal bír. Sok mindent bele lehet magyarázni, hát az én magyarázatom egy közülök.

2010. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ilyen válaszokat kérek!

Igazad lehet, köszönöm.

2010. dec. 6. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Hulye kèrdezö :D
2014. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!