Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom konkrétabban?

Mit jelent az álmom konkrétabban?

Figyelt kérdés

Most hajnalban egy érdekes álmom volt. az álmoskönyvünk csak a múmia illetve a sivatag szóra adott magyarázatot.


Konkrétan az volt:

Feltártunk egy sírkamrát, ott volt a múmia s a múmia bennem született újjá, úgy értem hogy kiválasztott vagy mi a fene voltam..


Nem emlékszem olyan sok részletre, de kérem, aki tudja mit jelent ez írja le.


Leginkább a "reinkarnáció" stb. kulcsszó érdekelne,

illetve na.. konkrétabban mit is jelent ez..



2014. febr. 5. 14:48
 1/3 anonim válasza:
72%
Az álom egy agyadban össze állított képek sorozata. Nem létezik reinkarnáció... Bár valaki hisz benne. (én a tudományba hiszek) Az agyad alvás közbe a legaktívabb. Szóval ez nem más mint egy álom.
2014. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az álom inkább lélektani misztérium, mint pusztán képek sorozata, de az előzőnek igaza van abban, hogy az agyunk csinálja ezt. Nem is inkább reinkarnációról lehet szó talán, hanem valami olyan, amit régen elfelejtettél, most újra előjön. Egy régi tulajdonságod újra jellemezni fog téged például. De lehet benne valami reinkarnáció is, lehet, hogy valaki, egy híres ember újraéledt benned. Ezt úgy tudhatod meg, hogy 1) figyelsz az álmaidra, mert csak az álmokon keresztül ismerheted meg igazén önmagad; 2) figyeld meg, hogy mi/ki érdekel a legjobban, miért rajongsz
2014. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az álmot tényleg az agyunk csinálja, földolgozza az emlékeinket, a nap eseményét.

Szerintem is lehet reinkarnáció, én valamiben ebben hiszek,valamiben a tudománynak.

Például a földtörténeti korokat sosem kommentálnám, de hiszek a lélekvándorlásban.

De nem azért mondom, első válaszadó, mert vitázni szeretnék, ne érts félre.

Mindenki mást hisz, és joga van azt hinni.

2014. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!