Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már többször álmodtam azt,...

Már többször álmodtam azt, hogy kiesett az egyik fogamból a tömés (mindig ugyanabból). Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mélyen alszol és jó alvó vagy. Valakinek nehezen megy és akár órákig fetrengenek álmatlanul az ágyukban mire legalább elszundítanak. Örülj neki, hogy kitudod pihenni magad.
2014. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves első kommentelő! Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak! Az, hogy valaki rendszeresen álmodik, egyáltalán nem jelenti azt,hogy mélyen alszik (legalábbis szerintem). Én szinte minden éjjel álmodom, és olyankor legalább 2-3 félét, reggelre pedig sajna jobban elfáradok, mint mikor lefeküdtem :(
2014. febr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Aki mélyen alszik az nem álmodik, ha nem álmodsz akkor kipihentebb vagy,ha ebben nem vagy biztos akkor figyeld meg magadon ha egyszer rosszat álmodsz akkor fáradtabb leszel reggel.
2014. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha van a fogadban tomes akkor valoszinuleg azt hogy aggodsz amiatt hogy ki fog esni. :)
2014. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki (majdnem mindenki) álmodik minden éjjel, csak nem mindig emlékszik rá. Az álmodás a REM-alvás közben történik, ami nélkül nem igazán pihentető, mondhatni hatástalan az alvás.
2014. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lcadam válasza:

Az álom valószínűleg egy "agytakarítási" funkció. Egyes agyterületek kikapcsolnak, mások aktiválódnak, egyes funkciók gyengülnek, mások erősödnek. Eközben a külső és belső ingerek továbbra is eljutnak az agyba.

Belső ingerek pld.: a nap folyamán felgyűlt benyomások újra értékelése, külső ingerek a környezetből származó érzékelések (hang, hő, stb.).

Ennyit igen röviden az álommunkáról.

Konkrét esetedben meglehet, hogy foglakoztat a fogaid állapota, de éber állapotodban ez nem tudatosul. Az is lehet, hogy kezd romlani a fogad, de olyan kezdeti állapotban, hogy a nap közben egyéb hatások ezt szintén elmossák. Álomban ez felerősödik.

2014. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Aludtál többször is.
2014. febr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!