Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 -én volt a beültetésem 4...

15 -én volt a beültetésem 4 napos embriókat kaptam vissza, s ma már nem bírtam ki s csináltam egy tesztet persze negatív! Szerintetek még korai volt? Járt már valaki hasonló cipőben s később pozitív lett a tesztje?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor ma ET+7 napon vagy, ha jol szamolom.

Szerintem varj meg egy-ket napot, van, akinek csak kesobb lesz pozitiv.

Lehet, hogy kesobb agyazodtak be.

2013. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,lehet!februárban sikerült a terhesség egész az 5.hétig de:-( azért vagyok egy kicsit ideges!
2013. júl. 22. 10:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom nem törvényszerű hogy a ET+7 nap pozitív teszt legyen! vagy?
2013. júl. 22. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:

5 napos embriókkal ET+12. napon volt a vérvételem. Előtte tesztet sem ajánlott a doki, mert lehet, hogy nem mutatná ki :)


Sok sikert, drukkolok, de ne tesztelj, legalábbis ilyen korán ne, mert van akinek csak később mutatja ki. Ismerek olyan lányt is, akinek még negatív volt a teszt, mikor a vérvételen közölték vele, hogy babát vár :)

2013. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak olyan nehéz kivárni,semmit sem érzek,talán annyi hogy néha szurkál a hasam,de tényleg csak enyhén....4 napos kis fagyibabákat kaptam vissza,bízom benne hogy megmarad mindkettő!
2013. júl. 22. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj, nekem a második sikerült, az elsőnél minden tünetem megvolt, mégsem sikerült (el sem indult semmi). A másodiknál semmit nem éreztem, se egy szurka, se egy görcs, és már 23 hetes vagyok.


Később sem volt tünetem egy darab sem (se hányinger, sem fáradtság, sem semmi) :) Nem ettől függ.

2013. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,s boldog babavárást kívánok neked szívből! Próbálom kicsit visszafogni magam.....
2013. júl. 22. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi újság veled, sikerült?

2013. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!