Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt családtag üzenete?!

Citylife kérdése:

Elhunyt családtag üzenete?!

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy ott voltunk mamámnál nagybátyám,keresztanyám,keresztanyám lánya(aki 3 éves) én,Nagybátyám barátnője, valamit ünnepeltünk,amikor hirtelen megjelent nagybátyám elhunyt anyukája(akit csak én láttam) majd elkezdtem kiabálni,hogy miért akar engem bántani majd rám szólt,hogy nem akar bántani üljek vissza(a Többiek meg csak néztek,hogy mi az Istenért kiabálok) aztán visszaültem az ágyra a többiekhez,majd megkérdeztem az elhunyttól,hogy csinálhatok e róla egy fotót,azt mondta,hogy igen,de csak 3-4 másodpercig engedte,hogy lefotózzam. Lefotóztam,és megmutattam a többieknek,és csodálkoztak,hogy ők miért nem látják,csak én.

2014. febr. 22. 11:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem valamit akar tőled kérni. Nem mondott konkrétumokat,hogy mit szeretne?
2014. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne mondott semmit,csak azt,hogy nem akar bántani,nyugodjak meg.
2014. febr. 22. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elő szokott fordulni,hogy az elhunyt visszatér a szeretteihez, bizonyos okokból. Van aki azért, mert úgy halt meg, hogy nem mondott el mindent, amit szeretett volna, ezért tisztázni akarja, van aki csak azért, hogy lássa azt, akit szeret, van aki azért, hogy megpróbáljon védeni, esetleg tudatni, hogy teljesen még sem tűnt el az életedből. De egy családtag visszatérte sosem rossz indulatú, ha csak nem adtál rá okot.
2014. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom! Bocsánatot szeretnék tőle kérni,mert mikor elhunyt akkor még csak 7 éves voltam,és megkérdeztem tőle,hogy miért kopasz?(rákos volt) ,azt mondta ez a divat.. azóta kb 1 hete szeretnék tőle bocsánatot kérni,meg azon töprengek,hogy milyen bunkó voltam vele,de nem tudtam akkor,hogy beteg volt :/ ja ,és akkor kérdeztem tőle,mikor még élt!
2014. febr. 22. 12:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Még mielőtt jönnének az értelmetlenek,azért mondta,hogy ez a divat,mert kicsi voltam,és nem akartál elmondani,hogy beteg..
2014. febr. 22. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
A visszalátogatását ki tudnád erre használni. Nem, ez így csúnya megfogalmazás. A visszalátogatása lehetőség arra, hogy ezt elmondhasd neki. Ha legközelebb megjelenik, és van rá alkalmad, tedd meg. Minden könnyebb lesz, talán érzi a szándékod is.
2014. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Érzi,hogy lelkiismeretfurdalásod van/volt,és csak annyit akar szerintem,hogy nyugodj meg,nem haragszik rád.
2014. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Ment a zöld kéz!
2014. febr. 22. 18:03
 9/11 ttrezi ***** válasza:

Egyetértek a fenti kommentekkel. Valószínűleg még mindig bűntudatot érzel miatta. De csak Te érzed, ezért nem látták a szellemet a többiek.

Ha egy 7 éves gyereknek meg tudsz bocsátani, akkor magadnak is meg tudsz. :)

2014. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"7 éves voltam,és megkérdeztem tőle,hogy miért kopasz?(rákos volt) ,azt mondta ez a divat.. azóta kb 1 hete szeretnék tőle bocsánatot kérni"


Ezen teljesen feleslegesen rágod magadat azóta. Te csak azt kérdezted, amit egy 7 éves gyerektől elvárható, és ezzel nyilván ő is pontosan tisztában volt akkor.

2014. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!