Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fontos! Mit jelenthet ez az...

Fontos! Mit jelenthet ez az álom? Lent irom

Figyelt kérdés

Az álmom: Egy 10 emeletes bérház tetején játszódik, ahová felmentünk egy barátommal. Átugrottunk egy másik tetőre, csakhogy a szélessége lecsökkent ezért nem tudtunk visszaugrani, ahol a lejárat van, megpróbáltam nekifutásból ugrani, de hirtelen megtorpantam, fent ragadtunk, elkezdtünk lekiabálni, láttunk, hogy az utcán megy az egyik tanárnő, neki is lekiabáltunk... hamar megérkezett a segítség, és nagy szidást kaptunk, mert felmentünk a tetőre.

13F vagyok.



2014. febr. 22. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Máskor ne zabálj annyit lefekvés előtt.
2014. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem zabáltam lefekvés előtt!

Kérlek normális válaszokat írjatok!

2014. febr. 22. 13:55
 3/5 ttrezi ***** válasza:

Szerintem a való életben is valami olyan slamasztikába keveredtetek a barátoddal, amiben a tanár tudott segíteni.

Valószínűleg veszélyes is volt, ezért jött a szidás.

2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves leszek, mert fiatal vagy. Az álmaid arra valók, hogy az agyad feldolgozza a napi történéseket, semmi egyéb jelentésük nincs. Én éveken át álmodtam, hogy az osztálytársaimmal cipelünk egy nagy fémszerkezetet, és hirtelen meztelen lettem. Mikor elmúlt a pubertás, akkor az álmom is. Remélem érthető az összefüggés. Az ezotéria egy nagy rakás kutyakaki.
2014. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. febr. 23. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!