Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak véletlen egybeesés vagy...

Csak véletlen egybeesés vagy valami más?

Figyelt kérdés

A történetem a következő, nemrég kezdtem el weboldal készítéssel foglalkozni. Egyik éjjel azt álmodtam, hogy bogarakat csapok agyon a papucsommal, másik nap a szerver amire feltöltöttem a weboldal fájljait, olyan hibákat produkált amilyenekkel még nem találkoztam.

hiba - bug (magyarul bogár)

Én eddig nem foglalkoztam ilyen témákkal de kíváncsi lennék szerintetek létezhet ilyen?

Azt is alig hiszem el, hogy a kérdést kiírtam...



2014. febr. 21. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem, csak vicc volt.
2014. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vicc... sajna
2014. febr. 21. 16:23
 3/11 A kérdező kommentje:
Minden választ lájkolok csak írjátok meg őszintén, hogy mit gondoltok a dologról.
2014. febr. 21. 16:27
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lájkolom mert megígértem. De most tényleg, ennyire gáz a kérdésem?
2014. febr. 21. 16:44
 6/11 anonim válasza:
igen, gáz...
2014. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zsoltihaver ***** válasza:
ez az apokalipszis előjele jönnek a reptoidok
2014. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is volt néha olyan hogy megálmodtam valamit, sztem ne aggódj e-miatt :) Néha megesik az ilyen! :3
2014. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlen. Azért nevetnek, mert a bug egy mindennapos dolog, bármikor beleütközhetsz, és nem álom miatt. Ez olyan mintha egy kutyával álmodnék, aztán amikir megyek a buszhoz megugat egy... ez most olyan volt, remélem érted.
2014. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ttrezi ***** válasza:

Nem hinném, hogy véletlen.

A bogarak az álmaidban a szerver hibáit is jelenthetik.


Ha nagyon benne vagy az informatikai témákban, akkor én elképzelhetőnek tartom, hogy az álmaidban a bogarak a hibákat szimbolizálják.

2014. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!