Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Angyal vagyok álnomban. Mit...

Firedoom kérdése:

Angyal vagyok álnomban. Mit jelenthet ez? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Többször is álmodtam már azt, hogy angyal vagyok, ilyenkor céltalanul repkedek egy város felett.

A várost még soha nem láttam, hatalmas épületek mindenhol. Én kétségbeesetten repkedek a házak között és keresek valamit, de nem tudom mit. Egy bizonyos magasság fölé nem tudok menni, ha megpróbálom egy láthatatlan falba ütközöm.



2014. febr. 22. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meghaltál. De már elmúlt.
2014. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már többször írtam: nincs ember aki az álmokat itt megfejteni tudja

Oka: aki erre képes,annak többrétű ismerete kel legyen . Azon kívül még a személyről is kell tudni egye-mást.

De ha továbbra is kérdezni akartok,tegyétek.

2014. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor álmodtam én is,hogy repülok,de ha jól emélkszem most,csak egy álmomról tudtam hogy mit jelent,azt is csak kb. 10,vagy 11 év múlva,amikor már az élet megcsinálta,mivelhogy az egy jós álom volt. De ne hidd,hogy nagyon örültem neki.

Van az úgy (nem is egyszer) hogy ami az adott idöben öröm,de később gondoljuk:"bárcsk ne történt volna meg."

2014. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Laylah ***** válasza:
100%
Ismerős ez az angyal-tudat, nekem is volt, ikerlángomnak is, közel egy időben. :) de az álom szempontjából nincs jelentősége. Valami olyasmi lehet, hogy önmagadban vagy valaki másban keresel valamit, ami neked fontos, de nem tudod, hogyan találhatnál rá.
2014. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit keresek, nem tudom mi a cél, mi az ok, nem tudom, miért van, miért ilyen...
2014. febr. 22. 21:29
 6/11 Laylah ***** válasza:
Nem feltéten kell tudnod az eszeddel ahhoz, hogy így legyen. :) De mint mondtam, ez csupán az én meglátásom.
2014. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ttrezi ***** válasza:

Kevés rólad az infóm, de szerintem:


- az angyal azt szimbolizálja, hogy a való életben is valamennyire, kedves, segítőkész vagy.


- A repkedés azt, hogy szabadnak érzed magad...addig, amíg bele nem ütközöl a láthatatlan falba..


- Kicsit ellentmondásos az írásod. Először céltalanul repkedsz, aztán mégiscsak keresel valamit.


- Lehetséges, hogy a valóságban is új utakra kerültél, mi még új a számodra.

2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Celtalanul repkedem mert nem tudom mit keresek, de tudom ha nem talalom meg vegem, ez meg nyomaszt
2014. febr. 22. 22:19
 9/11 A kérdező kommentje:

Hogy segitokesz vagyok? Ez a legrosszabb tulajdonsagom...

Hogy szabad? Mit jelent az hogy szabad? Hogy azt csinal amit akar akkor amikor csak akarja? Nem. Senki sem szabad.

2014. febr. 22. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy te vagy Lucifer reinkarnációja, ezért nem térhetsz vissza a mennybe, de ezt még nem fogadtad el. Előbb utóbb le kell szállnod a földre, és elfogadni a sorsodat.
2014. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!