Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a rémálmaim...

Mit jelent ha a rémálmaim nagy része úgy végződik hogy a valóságban remeg egyet az egész testem? Részletek lent. (Értelmes válaszokat kérek! )

Figyelt kérdés

Mostmár nem, de kicsiként, egészen ovis korom kezdete és kb. 2. osztály vége fele sokszor megtörtént, hogy bármi rosszat álmodok, a végén remeg egyet a testem, de ezt úgy értem, mint akit kiráz a hideg csak durvábban. Ha jól emlékszem, sokszor egy villámcsapással végződött a rossz álom, majd ezután felkelek az éjszaka közepén. Pl. volt olyan álmom, ahol egy nagy viharban én és még valamelyik családtagom kint voltunk és nem tudtunk sehova se bemenni, ekkor egy villám csapott le a földre nem sokkal tőlünk kb. 1 méterre, és ekkor a valóságban rázódott egyet a testem és felébredtem. Olyan is volt, hogy azt álmodtam, hogy egy tyúk megharapott mert játszani akartam vele, szintén remegett a testem és felkeltem. Meg olyan is volt, hogy ugye én nagyon féltem kicsiként és most is félek a kutyáktól, de az álom: egy nagy fekete kutya (mamám elhunyt kutyája) beszökött a házunkba és én próbáltam előle menekülni de mikor már majdnem elkapott, remegett egyet a testem és felkeltem. Ezek a rémálom utáni remegések úgy értek véget, hogy egyszer álmodtam, hogy a házunk melletti nagy területen a földben egy óriási nagy szem volt, és én féltem tőle, csapott egyet a villám és a testem remegett egyet, és felkeltem. Olyan álmom is volt, hogy előre tudtam, hogy remegni fogok, szóval tudtam, hogy csak álmodok, ezért nagyon erősen csukott szemmel néztem a semmit és felkeltem. Ezek után már nem volt ilyenem.

Tudom, elég régen írtam ki a kérdést de mostanában el kezdett érdekelni hogy mik az álmok jelentése

Bocsi, ha kicsit hülyén írtam le 1-1 mondatot

11/L



2014. febr. 15. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem jelent.
2014. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Soha ne idézd fel a rossz dolgokat mert rossz kedvűvé,akár beteggé is tehetnek.Az ember teste alváskor azért rándul meg mert a napi mozgások,munka által feszült izom egy rángásba lazul el

Több segítség: irodalom,Jóga.

2014. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. febr. 16. 20:26
 4/5 anonim válasza:
Ez normális, nincs semmi gond, nekem is szokott ilyesmi lenni, csak max alvás előtt is, ez vagy akkor van, ha félálomba vagy (már/még) és a tested véletlen egy álomból, álmodäs közbeni ingert átenged a testedbe, (általában izomösszehúzódás, rándulás)
2014. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elalvásnál szokott előfordulni. Nagyot ráng a tested. Szerintem elfelejtünk levegőt venni és az agyalapi reflex bekapcsol.
2016. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!