Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 napja beteg vagyok (láz),...

2 napja beteg vagyok (láz), és mindig amikor ez van éjjel álmomban teljesen kifordult dolgokról álmodom, ez normális?

Figyelt kérdés
teljesen őrült dolgok, gyerekkorom óta ez van, ugyhogy számítk rá, de mindig félelmetes, és sohasem valamilyen alakban körvonalazodik, inkább pszichés, tehát nem üldöz senki, nem bukok semmiből, hanem talán valami tudatalatti félelem, nem történt olyan trauma soha amiből eredhetne ás másnap, most is folyamatosan nyomás alatt érzem magam. 18F

2014. febr. 27. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen normalis ha beteg, lazas vagy; ne aggodj el fog mulni.
2014. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezt lázálomnak nevezik.

Én ilyenkor beveszek egy erős altatót és Így éjjel ki tudom pihenni magam. Ettől jobban meggyógyulok mint a gyógyszerektől.

2014. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *Nekomimi* ***** válasza:
Ne aggódj, nagyon is normális. Én mikor lázas vagyok, folyton azt álmodom, hogy a fejem egy samponos kupak, amibe lassan ereszkedik bele egy kézi mixer, hogy szétzutyulja az agyamat. :D
2014. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!